Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčení zánětu močového měchýře - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Léčení zánětu močového měchýře

Léčení zánětu močového měchýře

Denisa  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, mám prosbu ohledně posouzení mého zdravoního stavu, nevím jestli jsem léčena správně... 28.10. jsem byla přeléčena Xorimaxem na akutní zánět močového měchýře, byla přítomnost krve v moči... ještě před tím jsem měla menší gynekologický dyskomfort a bala jsem přeléčena bez kultivace Klionem a Entizolem... po vyléčení MM mi gynekolog zavedl nehormonální nitroděložní tělísko, protože mám nového přítele... zanedlouho tešně před další menstruací 29.11. jsem cítila bolest při domočování... asi týden... moč jsem měla leuko do 10, bakterie+, epitelie+ nasadili mi Nolicin 400mg a Indometqcinové čípky.. jako bonus jsem dostala 1xDolminu do zadku s tím, abych si to pamatovala, že mám hodně pít a pržet se v teple... na dalších kontrolách mi vyloučili zúžení močové trubice a doporučili výtěry z pochvy...4.12. moč negativní..11.12. moč jen epitelie... z výtěrů vyšlo Gardnerella vag., Mykoplasmata hominis, Candida albicans.... po prohlídce břicha na gyn.. opět nejcitlevější MM a prý je to starost urologa... chronický zánět... ale předepsal mě...Dalacin C 300mg po 12 hod, Dafnegin do pochvy na noc, Entizol 250mg po 8 hod.... mému příteli napsal pouze Dalacin C 300mg po 12hod.... nevím už co mám dělat... pobolívá mě břicho, mám výtok a hlavně za dva měsíce mám třetí ATB a to vlastně teĎ hned dvoje... nevím také jestli bude partner dostatečně přeléčen a nebudem si to předávat... gyn mi řekl, že je to jen dysmikrobie... což je hezký, ale já už jsem z toho pojídání ATB celkem hotová a na netu v diskuzích se dočítám, že problém může být i dlouhodobý a tak bych ráda věděla, co bych proto mohla udělat... Také mám nad Gardnerellou nález Staphylococcus epidermidis...na to mám asi taky ten Entizol..O Entizolu naGardnerellu jsem několikrát četla 2xdennně Entizol 500mg... co si o tom prosím myslíte vy? Děkuji moc za Váš čas... S pozdravem D

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí