Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Opakované záněty močového měchýře - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Opakované záněty močového měchýře

Opakované záněty močového měchýře

Veronika  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den

potřebovala bych poradit trápí mě opakované záněty moč.měchýře. Naposledy jsem jej v květnu zaléčila sama pomocí urologického čaje a urinalu acut. Zánět se bohužel vrátil někdy kolem 16. srpna zhruba týden jsem se jej snažila opět zaléčit bez antibiotik, v neděli (24. srpna) jsem navštívila pohotovost, byl mi předepsán Cotrimoxazol al forte, který jsem ve čtvrtek dobrala. Bohužel už v sobotu se obtížě vrátily (samozřejmě po sexu, což byla moje hloupost..). Obtíže už teď nejsou tak akutní, objevují se obden nebo dva po ránu a většinou zmizí po 2-3h po vypítí urol.čaje a kapiček algifen neo, přesto je to po tak dlouhé době, kdy se ty obtíže vrací už opravdu velmi nepříjemné a ráda bych se toho zbavila nadobro. Můj praktický lékař má dovolenou (je tam zastupující lékař), proto zvažuji zda navštívit tohoto lékaře nebo zajít rovnou na urologii, případně řešit problém za dva týdny na gynekologii anebo si jít do lékarny koupit Blokurima acut, což mi poradil lékař na pohotovosti, abych příště vyzkoušela. Případně řešit problém radami, které už znám tzn. urologický čaj, brusinky, hygiena a moč, před a po sexu a jak dlouho se mám vyhýbat sexu úplně. Mimoto se ještě teď přidalo svědění, takže už opravdu nevím kudy kam.. Co myslíte, že bude nejfefektivnější a nejrychlejší způsob jak se problému nadobro zbavit? Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí