Hana
ef
Hana
ef

Hana

  • 44 odpovědí
  • 36 Likes

Hana

Hana je Estheticon přítel

Olomoucký kraj, Česká republika
Členem od 10.9.2014 | Poslední aktivita 19.2.2018
  • 44 odpovědí
  • 36 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (44)

Diskuzní příspěvky

RE: Operace víček-severní Morava

Možná jste si to špatně přečetla - Hana - já - chválí.......podívejte se na mé fotky v profilu. Mám s MUDr.Paciorkem jen ty nejlepší zkušenosti i s dalších zákroků.Většinou mi všichni hádají o 10 roků méně. Jak začnu mluvit o důchodu.......(v řádech pár let) tak mi nikdo nechce věřit.
Takže za mě - pouze chvála.

RE: Operace víček-severní Morava

Sice nevím, proč upřednostňujete lékařku, muži - plastici - jsou přece úžasní......V Ostravě - Havířově operuje MUDr. Paciorek, skvělý, podle mě nejlepší plastický chirurg - z mé vlastní zkušenosti, i podle recenzí. Zkuste se kouknout a popřemýšlejte.

RE: Problém a očekávání je ten, že chcem vypadať mladšie

Jelikož jsem od ze střední Moravy, vybírala jsem kdysi podle dostupnosti. Našla jsem se tady MUDr. Paciorka - mimochodem dnes již primáře ve FN v Ostravě. Určitě velký odborník, ale má i velmi příjemný a lidský přístup. Neoperuje za každou cenu, znám případy, které odmítl, jako bezpředmětné....apod.
Našla jsem si ho nejprve na víčka - super omlazení, no a pak už pro mě nebyla jiný volba....opravdu mu věřím a nezklamal. Operuje v Havířově.

RE: Problém a očekávání je ten, že chcem vypadať mladšie

Úplně chápu.....dnes plastičtí chirurgové dokáží docela zázraky......já začala horními víčky - hodně to pomohlo, pak jsem snila o faceliftu - podařilo se - dostala jsem jej, jako vánoční dárek, a teď už řeším jen nějaké výplně. Kdo mě nezná, nechápe, že bych už v dřívější době mohla být 2 roky v důchodě. Takto si ještě pár roků počkám.......Určitě vybírejte s rozvahou a ty nejlepší......

RE: Jak dlouhá je doba rekonvalescence po faceliftu?

Určitě souhlasím s odborníky, ale z vlastní zkušenosti mohu napsat - první týden jsem nedělala téměř nic, ono to ani s maskou moc nejde, druhý týden bych do práce ještě taky nešla - masku jsem mohla sundat jen na omezenou krátkou dobu, a stejně jsem byla ještě hodně nateklá a měla modřiny......Do práce jsem šla po třech týdnech, a to už si toho po mejkapu nikdo nevšiml, že je něco jinak. Jizvy samozřejmě byly hodně znatelné, ale ukryté pod vlasy.

RE: Nespokojená po 3 měsících od operace

Napíšu svou zkušenost - s prací pana doktora Paciorka jsem velmi spokojená. Byla jsem nedávno už na dalším zákroku - kromě víček, proto mě překvapuje Vaše zkušenost. Já byla taky úplně jiná před operací, oči jsem měla malá, víčka svěšená a trochu jako asiatka - možná jsem se svému okolí i líbila.....a nyní mám oči kulatější, pohled prozářený......a prostě úplně jiná. Podívejte se na mé zveřejněné fotografie....uvidíte. Možná máte stále pocit, že jste jiná....ale zveřejněte fotky a možná že všichni uvidí, že jste krásná a zbytečně se stresujete....

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

První 3 dny je to nejhorší......ne bolest, ale tah, špatně se spí a táhne vše od krku a po obočí.....pak se to stále zlepšuje. Bolest ale není výrazná, možná jsem si vzala pouze 1x prášek proti bolesti. Necitlivá místa na tváři mám ještě i po třech měsících....ale to je prý normální.

RE: Úžasný výsledek operace obličeje

Vážená dámo, pokud si ještě pozorně přečtete můj komentář, nepoužila jsem v něm žádný vulgarismus, žádné ponižování.....apod. (na rozdíl od vás). Pokud máte problém, řešte to s administrátorem. Vy jste se smála reakci Sonia, když Vám napsala, že by dvě operace najednou nedala.....já mimochodem také ne. Přeji hodně štěstí.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Hana
ef

Skvělý výsledek po operaci víček

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Hana
ef
Hana  |  4.1.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 9 000 Kč

Vynikající přístup, téměř vždy okamžitá odpověď na mailové dotazy, milé jednání, jsem cca 2 týdny po zákroku a výsledek je vynikající, prý ale bude ještě lepší. Všem, kteří váhají doporučuji, zákrok je téměř nebolestivý a i rekonvalescence, pokud se dodržují doporučení je naprosto bez bolesti a...

 2 Likes  |   21 Komentářů