Hanka H.
ef
Hanka H.
ef

Hanka H.

  • 17 odpovědí
  • 23 Likes

Hanka H.

Hanka H. je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 11.11.2014 | Poslední aktivita 25.10.2017
  • 17 odpovědí
  • 23 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (17)

Diskuzní příspěvky

RE: Augmentace do 50.000,-

Mám po operaci u pana doktora Vřeského která mne stále 65 tisíc. VS výsledkem jsem spokojena (viz fotka), neměla jsem obavy a až doteď je vše bez komplikací. Nakoupila jsem si kvalitní prádlo které podpoří skvělý výsledek. Co tím chci říci. Orientovat se jen na cenu není dobré. Raději ještě vydrž. Kamarádka se orientovala taky špatně - kdo ji vezme dřív, a skončila s opravdu neestetickým výsledkem.

Představ si, že na prsa půjdeš, ale výsledek nebude optimální. Ne vždy ti uznají reklamaci, a co potom?

Dále výdaje nejsou jen za operaci, ale jak píšu, zdravotní podprsenky (já nakupovala na lipoelastik) které podpoří skvělý výsledek a jsou super na spaní. Poté nové spodní prádlo, případně oblečení. S tím, že výsledek dva měsíce po opce není finální, já měla 2 měsíce po OP 70G a nyní mám 70E/F.

Určitě si taky neber operaci na splátky, zvlášť když jsi studentka. Nikdy nevíš co se může stát a jen tě to bude stresovat, což má vždy vliv na hojení. Vydrž třeba ještě rok, nebo se poohlédni po časově nenáročné brigádě. Je vždy lepší problémům předcházet než řešit :-) Určitě by bylo nemilé, kdyby jsi musela ukončit nebo přerušit školu kvůli práci a zaplacení dluhu za prsa.

RE: Větší prsa první operace

Přidávám fotku jak prsa vypadají k dnešnímu dni plus fotku před. Dnes když zvednu ruku, prso je stále vidět, ne jako před :-)) Ještě přidávám fotky jizev, mi se jizvy většinou hojí špatně, do keloidu, proto jsem také zvolila řez podprsní rýhou. Jsem nakonec opravdu velmi spokojená. Dokonce se mi podařilo koupit podprsenku v Intimissimi 75D, mé prádlo 70G je mi již velké.

RE: Zdeformované jizvy po augmentaci - reoperace?

Obávám se, že vám nepřinesu dobré zprávy. Keloidní jizvy jsou bohužel nevyzpytatelné. Mi se takto hojily i rány, které nebyly nijak hluboké, s šitím i bez. Není to problém toho, že by tělo vytlačovalo nitě jak se domníváte, vaše tělo se jen špatně hojí.

Myslím, že v některých případem zaberou kortikoidy (např u rhinoplastiky), ale nevím zda-li je to možné u prsou. Jediné co mohu za sebe doporučit a co mi osobně pomáhá, je tlaková masáž s olejem - já mám paradoxně nejlepší výsledky s olivovým či avokádovým. Jemně přitlačím prstem na "délku", pak pustím. Je velmi důležité při keloidních jizvách vyhnout se jakémukoliv dráždění - pozor na kostice u podprsenky, neškrábat, moc ani nemasírovat krouživými pohyby.

Laser a podobné zákroky jsou taktéž dosti riskantní. Může dojít k výraznému zhoršení. Nejsem sice doktor, mám jen vystudovanou kosmetičku, ale problém kůže jsme se učily hodně do podrobna. A jelikož sama mám sklony ke keloidním jizvám, něco o tom vím. Posílám fotky svých jizev, mám téměř 5 měsíců po operaci prsou a stále ještě mohou bohužel dorůst. Ale obě máme řez pod prsem, takže se to časem schová. Já z tohoto důvodu nevolila řez bradavkou. Dále posílám fotku kotníku, jizva není pěkná, ale byla ještě víc do keloidu než u vás. Opet tlakové masáže a co nejmenší dráždění.

RE: Augumentace a celulitida

Já jen poznamenám, že počítejte s výrazným zhoršením celulitidy po operaci. Je to dáno zavodněním, tím, že je potřeba dodržovat klidový režim. Ale až budete zahojená a budete se cítit dobře, tělo se opět znormalizuje. Tak se neděste. Já měla rozdíl den před OP a dva dny po 7 kg.

RE: Jak docílit výrazného ohraničení implantátů

7 dní po operaci prsa nehodnoťte. Moje prsa vypadaly první tři týdny spíš jako velká dupka s bradavkami :-) Co se týče ohraničení, to je určeno jen a pouze "obalem" prsou. Takže snížit množstcí tuku v těle na minimum. Snazší to bude pro přirozeně hubené ženy nebo ženy s postavou typu hrušky. Posilování dané partie danou partii nikdy nezeštíhlí, pouze zpevní.

RE: Viditelné jizvy po operaci nosu

Jednu jizvu mám rok (zlomená noha) ale bude se zase otevírat - odstraňovat šrouby a dlažku, takže nepovykládám, další mám po operaci prsou. Až na jizvy skutečně vyzraju, podelím se. Zatím bojujustejně jako tady autor příspěvku. Nezjrádnější je pak hlavně fakt, že na každého funguje něco jiného, má jiný problém. Mi se jizvy hojí do keloidu bohužel.

RE: Viditelné jizvy po operaci nosu

Neznám Váš případ, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že bohužel na tvorbu jizev má mnohem větší podíl pacient a vlastní tělo.Věřím, že nerovnosti se dají vyřešit výplněmi případně bych se možna informovala o frakčním či jiném laseru.

RE: Větší prsa první operace

No, ještě shodit to co jsem přibrala během těch 5ti týdnů :) Na plavečky se teším, jen se ještě sžívám s novou velikostí. Už se těším na sexy monokiny, ale hlavně šaty bez prádla si vyloženě užívám! Každopádně musím obměnit téměř celý šatník. Ale tohle je příjemný důvod na nákupy.

RE: Větší prsa první operace

Neměla jsem velká prsa, měla jsem plné dvojk, možná trojky (B-C), ale velikost velmi úzce závisela s procentem tuku v těle. Známe to všechny, se špeky mizí i prsa, a proto jsem se pro operaci rozhodla.

Obavy jsem rozhodně měla a trošku ještě mám. Prsa pracují i rok, a nikdy nevíme, jak naše tělo zareaguje. Proto jsem si vybrala doktora, u kterého jsem věřila v mizivé komplikace, perfektní práci, skvělý přístup při komplikacích. Nechtěla jsem doktora, který je věhlasný díky PR, ale jeho práce je jeho PR :-)
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (1)

Má hodnocení

Hanka H.
ef

Větší prsa první operace

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Hanka H.
ef
Hanka H.  |  5.6.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

Jsem velmi krátce po operaci (13 dní) , 600ml Mentor. Pan doktor perfektně pochopil jaká prsa si přeji. Ale hlavně, ať už v nemocnici či následně doma přes sms se mne vždy snažil uklidnit , když jsem měla jakékoliv obavy. Před operací jsem měla konzultaci, při které jsem si vyzkoušela jakou...

 2 Likes  |   21 Komentářů