Matalala
ef
Matalala
ef

Matalala

  • 35 odpovědí
  • 11 Likes

Matalala

Matalala je Estheticon přítel

Ústecký kraj, Česká republika
Členem od 17.4.2016 | Poslední aktivita 19.2.2018
  • 35 odpovědí
  • 11 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (35)

Diskuzní příspěvky

RE: Reoperace prsou po kapsule - Mentor, vysoký profil

Dobrý večer, bolest po reoperaci určitě byla, ale ne taková jako při první operaci.Teď 5 měsíců po reop. mám také někdy během dne nepříjemný pocit, ne bolest.A zrovna dnes v noci mě vzbudilo to, že ležím skoro na břiše a cítím nepříjemný pocit v prsou.Ale je to určitě něco jiného, než to bylo před první op.To byla prsa i zdeformovaná.Tak si myslím a ani nechci připustit, že by se situace s kapsulou znova opakovala.Asi si tělo prostě musí zvyknout na cizí materiál.Nemyslete na to tolik.Já se raději už tolik nepozoruju nebo spíš snažím se nepozorovat/ je to těžké :D /.A jinak jste nyní spokojená? Po jak dlouhé době jste šla na reop?

RE: Reoperace prsou po kapsule - Mentor, vysoký profil

Ještě k otázce co s kapsuli udělali-to nevím.Nenapadlo se mě zeptat lékaře,ale asi ji rozrušili.Kapsa tam přece pro implantát musí zůstat,jen když je špatně srostlá,tak ji nějakým způsobem upravují asi.Jestli Vám sono a magnet kaps.nepotvrdil,tak proč cítíte stále bolest?Lékař Vám řekl tedy proč by to mohlo stále bolet?

RE: Reoperace prsou po kapsule - Mentor, vysoký profil

Nepsali na výsledku jaký je to stupeň,jen že se jedná o kapsule.U obou prsu.To pravé tolik nebolelo,ale o hodně kleslo a změnilo tvar.Levé bolelo v místě jak když máte kostici od podprsenky -do půlkruhu-tlak,který byl pořád a někdy to bylo i víc bolestvější.Nesnesla jsem ani lambadu,tal jsem poslední měsíc chodila bez podprsenky.To taky nebylo zrovna příjemné.Ve finále mě bolel i dotek na místo pod prsem.To vše mě dohnalo k lékaři znova...

RE: Reoperace prsou po kapsule - Mentor, vysoký profil

Ono těch problémů bylo víc,kapsula a zároveň pokles/prostě se i deformovalo a kleslo/.Nevím zda se platí,či ne,já opravdu platila pouze za pobyt na klinice.Kapsulu jsem měla i na pravém i na levém.Možná jsem neplatila z důvodu,že byly problémy brzo po operaci/4 měsíce/.Bylo to bolestivé,nedala se vůbec nosit podprsenka,i ta pooperační "bolela".

RE: Reoperace prsou po kapsule - Mentor, vysoký profil

Dobrý večer,ráda Vám odpovím.Byla jsem u stejného lékaře.Věřila jsem mu od začátku a také on nejlépe věděl,jak to uvnitř😄vypadá.Výměna byla pouze u pravého prsa za větší/kvůli velkému poklesu/ a platila jsem pouze za pobyt na klinice.Vyměněný implantát jsem nehradila.Mám značku Mentor,vysoký profil.V levém prsu 300ml a v pravém byl vyměněn a je 345ml.Vše pod sval již při prvním výkonu.Snad jsem Vám informací pomohla...

RE: Bolest a asymetrie 4 měsíce po augmentaci s modelací

Děkuji za názor pane doktore.Vložení implantátu proběhlo bradavkou.Před op jsem si asymetrie nevšimla, ale "můj" plastický chirurg mi zdělil , že mám velice mírnou asymetrii. K lékaři jsem se objednala na kontrolu za 14 dní.Ráda bych, aby sdílel můj názor , že prsa jsou nevzhledná a "nějakým"způsobem tuto situaci vyřešil.Obávám se od něj zdělení, že je vše v pořádku.V tom případě nevím, jak dál postupovat.Po 4 měsících a ne mou vinou se mi nechce hradit další operaci.

Bolest a asymetrie 4 měsíce po augmentaci s modelací

Dobrý den, jsem po augmentaci od 11/2016. Hojení i rekonvalescence proběhla v pořádku.Poslední měsíc mám bolest kolem pravého prsu a stává se ,že se mi nad bradavkou pravého prsa udělá boulička, která následně zmizí během pár hodin.Levé prso je viditelně menší než pravé a pokleslo výrazně víc.Mám anat.implantáty Mentor 300 ml pod sval. Prsa se mi nelíbí, myslela jsem že dojde k úpravě, ale 4 měsíce se mi zdá už dlouho a k dalšímu tvarování asi už nedojde.Je takový stav v pořádku?
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (3)

Má hodnocení

Matalala
ef

Reoperace prsou po kapsule - Mentor, vysoký profil

 |  Výměna implantátu
Matalala
ef
Matalala  |  21.7.2017
  Spokojený/á

Jsem 7 týdnů po reoperaci kapsuly,která se vytvořila po 4 měsících po augmentaci s modelací i po dodržení všech pooperačních doporučení.Hojení operační rány proběhlo pomaleji než poprvé,ale bolestivost druhého zákroku byla podstatně menší.

 25 Komentářů
Matalala
ef

Hurá do nového života

 |  Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Matalala
ef
Matalala  |  11.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 77 720 Kč

Včerejší zákrok dopadl dobře.Personál na 1,a p.dr.Skála kdyby bylo ještě lepší hodnocení,tak jej ode mne dostane.Prvni noc nebyla zrovna růžová,po narkoze jsem zvracela.Na bolest jsem dostala léky,takže jsem po pár hodinách po zákroku s dopomocí sestřičky vstala na toaletu.Největší úleva byla...

 1 Like  |   5 Komentářů
Matalala
ef

44 let - povislá, malá prsa - na operaci jdu na podzim

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Matalala
ef
Matalala  |  25.4.2016
  Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

Je mi 44 let.Od té doby,co moje známá podstoupila augmentaci s modelací o tomto zákroku přemýšlím.Nyní jsem se rozhodla,že do toho půjdu také.Moje další známá to komentovala slovy_ a na co v našem věku.Podotýkám,že jsem 25 let vdaná,spokojeně.Tak se divila,proč chci jít na výkon,když JE vlastně...

 2 Likes  |   15 Komentářů