Miš_
ef
Miš_
ef

Miš_

  • 83 odpovědí
  • 26 Likes

Miš_

Miš_ je Estheticon přítel

Praha, Česká republika
Členem od 2.4.2014 | Poslední aktivita 26.3.2017
  • 83 odpovědí
  • 26 Likes
   Poslat soukromou zprávu   
Diskuze (76)

Diskuzní příspěvky

RE: Nespokojená po 3 měsících od operace

Ahoj, já se o oční okolí moc zajímám, moje máma byla na víčkách už ve svých 38letech, já ve svých 33 vidím, že budu za chvíli taky kandidát:(, a vrásky kolem očí je to jediné, co bych mohla u sebe řešit.

Lusaline, ty oči jsou moc pěkné, přijde mi to jako velmi povedené (já vím, je to subjektivní a na základě 3 fotografií), ale rozhodně to nejde hodnotit jako nepovedená operace. Díky operaci máte otevřený a takový rozzářený pohled, mladší. Není tam převis, není tam unavená kůže...
Tu třetí fotografii je těžké soudit...

Lu, jste krásná žena.
A určitě je jedna z nejdůležitějších věcí výběr lékaře, já osobně mám právě doktora Paciorka ve svém "užším" výběru, až bude čas... myslím, že největší problém je, že jste za oceánem a nemůžete to s ním vyřešit osobně, jinak si myslím, že byste byla spokojená, ukázala mu, co vás trápí a spolučně byste našli cestu, určitě pak dejte vědět, jak jste to vyřešila.
Míša

RE: Abdominoplastika - velká spokojenost

Ahoj, moje sestra chce jít v březnu k MUDr. Šilhánkové, byla jsem s ní na konzultaci...taky jí doporučila shodit, ideálně kolem 10kil. Počítala ti BMI? Kolik kilo máš shodit?

a dařís e ti to? Sestra teď začala cvičit, mám hroznou radost, že díky tomu má motivaci.

RE: Blefaroplastika hornych viecok

Teri, jak jsi si doktorku vybírala? Plastik/očař? řešila jsi to s ní tehdy? Pokud tě to tak trápí, nebála bych se svěřit do rukou zkušenohé lékaře - jednak umí zmírnit jizvy, druhak, by snad dokázal pomoci vrítit ti zpět fajn pocit ze sebe sama.

Držím palce, někdy to prostě nevyjde na jedničku - ale nic není ztracené!:), Míša.

RE: Zákrok byl předražený

Johy, jak píše JaJa - svoboda slova je dobrá věc, ale když jí dáš do rukou konkurenci, chronickým stěžovatelům, tak z toho může být pělný malér. já jsem tu vždy našla, co jsme hledala, ty ofrky s negativními referencemi nejsou ideální, ale líbí se mi, že je ověřují a že když už je to něco, co tě zajímá, tak se doptáš soukromě. Někteří lidi totiž nebudou nikdy spokojeni, ani když dostanou perfektní péči, jen proto že měli nereálná očekávání....např.takže to beru s nadhledem - zvláště když tam nedají předpo:(

PLUS mně ta cena přijde naprosto korektní, vždyť autorka měla možnost si vybrat kliniku - když chcete do top kliniky (viz comment že tam chodí celebrity), kde je vše jak v 5* hotelu a top péče, tak proč si za to neříct nakonec víc, ne? Je to business jako každý jiný - každá služba má své kupce.

Dívala jsem se na ten FB - není to náhodou tvoje? Já tam moc referencí a přínosných info nevidím, posty bez reakcí, tak nevím. ale možná výhledově ano...držím palce!

re:

Johi, kdy jsi na tom byla? Když jsi chtěla jít znovu, tak jsi byla spokojená? A proč vlastně znova, pokud je to trvalá výplň? chceš rty ještě zvětšit?

RE: Metacrill nie

Ahoj, já fakt nevím, co si o tom myslet

Jak to, že jsi do toho šel? Podle čeho jsi si metacrill vybral a danou doktorku? Nečetl jsi o tom nic?

Rapheli, aby to bylo skutečně přínosné a vypovídající, bylo by nejlepší, kdyby jsi sem dal tvou fotku před a po metacrillu. Ať i ostatní vidí výsledek.

Jak se přesně projevuje tvá nespokojenost? že cítíš granule pod kůží? jsou vidět? zlepšil se vzhled nebo ne? Máš jiné negativní projevy, např, jak píše Jana? Kdy jsi na tom byl?

Možná tě jen vystrašily negativní reference ostatních? Každý zákrok má pár černých ovcí:(...každé tělo reaguje jinak.

těším se na info a fotky, Míša.

RE: Vyhlazení vrásek

O tom obočí jsem taky četla, ale tady paní nepíše o obočí nic. Určitě závisí pacient od pacienta. Asi to nejde říci paušálně, bylo by fajn, pokud by se k tomu vyjádřil i lékař - ikdyž možná k tomu je něco v diskuzích.
 
Soukromá zpráva


Má hodnocení (2)

Má hodnocení

Miš_
ef

Laserová epilace podpaží a intimní zóna po 5 ošetřeních

 |  Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků
Miš_
ef
Miš_  |  26.10.2016   Spokojený/á , Celková cena: 10 900 Kč

Ahoj, mám za sebou 5 ošetření - podpaží a intimní zónu. Na zákroku jsem byla na mediestetik, docela spontánně. Už jsem o tom dlouho uvažovala, ale nějak jsem se nemohla rozhoupat, loni jsem kolem léta viděla u nich akci -70 % a bylo rozhodnuto. Jendak příznivá cena, jednak velká důvěra v jejich...

 2 Likes  |   7 Komentářů
Miš_
ef

Osvěžení pleti po létě

Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller)
Miš_
ef
Miš_  |  30.6.2016   Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

Dobrý den, ráda bych si po létě vylepšila pleť - hodně sluníčka a moře ji vždy dehydratuje, a tak bych ji na podzim chtěla napumpovat dávkou vitamínů, hydratovat, osvěžit a starou kůži, odstranit pigmentové skvrny a tak. Mám lehce po třicítce a hledám nějakou co nejméně invazivní metodu...

 2 Komentářů