Silná bolest hlavy na čele až k zubům

Silná bolest hlavy na čele až k zubům

Amálka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den,
Čtyři dny mi neustále bolí hlava na čele,silně mi rýpe a bolest mi sjíždí přes uši a zuby.
Navštívila jsem ORL,kde mi byl udělán RTG hlavy ale dutiny mam naprosto v pořádku.
Mám tedy navštívit neurologa? Mohla by ta nesnesitelná bolest být způsobena zády?
děkuji za odpověď
Martina
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
To je obávaná otázka studenty medicíny- příčin , které připadají v úvahu je opravdu mnoho- jen specializace, které by to mohly vyřešit- ORL, neurolog, cévní, rehabilitace, ortopedie.... Ano, může to být i od pateře, ale jsou i jiné možnosti. Vydejte se do větší nemocnice, kde jsou všichni tito odborníci a měli by na to přijít. Někdy se to podaří za den a někdy za měsíc, bohužel...Musel bych Vás vyšetřit a to na dálku neumím.
MUDr. Marta Václavíková  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, pokud na RTG dutin byl vyloučen zánět mohlo by se opravdu jednat o příčinu neurologického rázu, ať už potíže s pateří tak třeba neuralgie, bylo by vhodné také oční vyšetření a kontrola krevního tlaku, hezký den
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, také doporučuji vyšetření neurologem, může se jednat o některý specifický typ bolestí hlavy, postižení krční páteře je také možná příčina bolestí hlavy. Doporučuji zatím dostatek tekutin, klidový režim, na bolest zkuste Ibalgin rapid 400mg.
S pozdravem