Bolest břicha vlevo pod žebry

Bolest břicha vlevo pod žebry

tomas1983
tomas1983  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 Likes
Dobry den, je mi 30let (78kg, 183cm), pravidelne sportuji, nekourim, alkohol temer vubec nepiju, staram se o zdravou stravu, jim pravidelne (min. 5x denne) v mensim mnozstvi, nepiju kavu, sladke temer nejim a stejne... Jiz asi 5 let me trapi potize s brichem. Mam obdobi, kdy se to na cas temer utisi a pak obdobi, kdy se stavy, ktere popisu nize, nedaji vydrzet (take se to podepisuje na me psychice – podrazdeny, nic me nebavi, unaveny). Jde o tupou pichlavou bolest pod levym zebrem, neco jako krec, v mladi jsem mel ve slabsi mire tento pocit kdyz jsem mel velky stres, napriklad pred maturitou... Tyto krece pod levym zebrem jsou velice bolestive a dlouho trvajici, obcas citim/slysim v tech mistech jako takove zblunkani/kruceni, jako kdybch mel hlad, nebo se tam prelevala nejaka tekutina. V prubehu par dni se k tomu prida celkove nafoukle bricho, hlavne streva, ridsi svetla stolice (vice zapacha), mam caste nutkani si dojit na velkou, neprijemny pocit paleni v konecniku (jako bych snedl kbelik chilli ) obcas i paleni zahy. Chut k jidlu mam, na zvraceni mi neni. Nezalezi na tom, jestli je rano, poledne nebo vecer, nebo zda jsem hladovy nebo syty... Pred temi peti lety jsem absolvoval kolecko vysetreni zaludku, strev, ultrazvuk, vysetreni alergie na potraviny atd, ale vsechno bylo v poradku, pripadal jsem si jako simulant. Tolik casu a neprijemnych zazitku a stejne se muj problem nevyresil. Opet mam tyto potize a rozhold jsem se zkusit je znovu resit a muj obvodni lekar me chce znovu nechat udelat gastro, ale nez to znovu podstoupim (asi opet zbytecne ) tak to zkousim touto cestou... Nevite, co by to mohlo byt, nemohlo se nekde neco prehlednout, zanedbat, nebo vubec s necim nepocitat? Nevite co/kdo by mi mohl pomoci? Predem velice dekuji ze vase rady.