Pichlavá bolest v levém podžebří

Pichlavá bolest v levém podžebří

Angelina1304  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
již přes dva měsíce se mi objevuje pichlavá bolest v levém podžebří a směrem k hrudní kosti, neustále v tom místě vevnitř cítím tlak, nejvíce při předklonu, mám citlivé i žebro na omak. Mám stále pocit plnosti žaludku, často cítím potřebu si krknout, ale ne vždy to jde. Na lačno je pocit tlaku intenzivnější. K tomu se objevuje celková únava a stav jako při začínající chřipce (teplota cca 37,2°C, tělesná slabost, občas slabé křeče ve svalech a kloubech). Dala jsem si kolečko po doktorech - EKG v pořádku, na plicním mě před měsícem přeléčili na minizánět pohrudnice (ale spíš už si nevěděli rady, tak něco zkusili). Krevní výsledky nejprve ukázaly jakoby podrážděnou slinivku, ale to si doktorka zdůvodnila středozemní kuchyní na dovolené, která předcházela. Na dalších testech už toto nezkoumala. Po týdenní léčbě antibiotiky se na pár dní bolest vytratila, ale pak se zase ve stejné míře vrátila. Teploty zmizely, únava, bolest, tlak a slabost ale zůstávají. Měla jsem i stav, kdy jsem tři dny musela jíst jen suché rohlíky a čaj, protože jsem měla pocit, že vše ostatní mi uvízlo někde v oblasti v trojúhelníku pod hrudní kostí. Na rehabilitaci se mnou cvičí bránici, ale mám pocit, že to nepomáhá (doma poctivě cvičím). Krevní obraz minulý týden ukázal červené (27,9) a bílé krvinky (3,5) pod limitem a nad limitem amyláza 11,66, Kyselina močová 380, v moči bakterie 582, spec. hustota 1022 a hlen 10. Už si připadám jako simulant, ale není mi dobře, bolest mě obtěžuje a nevím co s tím. Poradíte mi prosím? Děkuji.