Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolesti břicha a nadýmání - Dyspepsie - Diskuze

Bolesti břicha a nadýmání

Bolesti břicha a nadýmání

šmudla  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dorý večer už od unora mi bolý střídavě v pravém podžebří v levem podžebří okolo pupíku v lévé straně i v pravé nejvíc ale vlevo někdy bolest zad nadýmání v březnu náběry zvýšené ALT a AST sono 8 2011 hemokul 11 2010 Mám strach aby to nebyla slinivka /beru metharexal/
vlasta  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Už nemám žádné potíže se zažíváním. Dlouho jsem trpěla s problémem, který vyvolával zvracení ,bolest žaludku, křeče nadýmání. Několikrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev. Pokaždé nalezen zánět . Užívala jsem helicid a další léky, ale pokaždé to začalo znova .Pak jsem se dozvěděla o přírodních produkt a začala je užívat. Po 3 měsících užívání Emulipsu Forte jsem mněla od problémů pokoj . Chcete-li se dozvědět vice pište : Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype : vlastafu nezáv.obch.partner..03-000334

Aveo24  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
V poslední době mě trápí stálé nadýmání břicha spojené s nepříjemnými pocity. Pokud je nadýmání řekněme střední intenzity, tak se snažím a celkem se mi slušně daří existovat. Často ale dochází k několikadennímu nebo až mnohodennímu zhoršení - nadýmání je velmi silné intenzity (mám pocit, že prasknu/jako kdybych snědl půlku prasete), špatně se mi i dýchá - břicho je tak nafouklé, že podle mě utlačuje další orgány včetně plic. V tomto období je kvalita života značně zhoršena, cítím se mizerně. Jsem 12 let po lapar. operaci hiátové hernie, dlouhé tlusté střevo. Nyní 1x denně Helicid, prokinetika. Snažím se pít nejméně 2 litry tekutin, ale spíš se mi to nedaří. Močím spíše méně často, tělo zřejmě zadržuje vodu. Probiotika, vláknina, léky na plynatost - bez dlouhodobějších a výraznějších úspěchů. Sono, kolonoskopie a další vyšetření - steatóza, tenké střevo nevyrábí enzym laktázu (netráví laktózu) a samozřejmě zjištění silné plytatosti. Před 2 lety podráždění slinivky. Prosím o pomoc. Nevím, proč léky na plynatost u mne nezabírají. Nevím již, co mám podniknout, abych tento problém eliminoval.
Romca  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, to teď řešíme s tatínkem, velmi podobné. Pokud je to hned po jídle a taková jako ostrá bolest, tak je to žlučník nebo slinivka. Ale je možné, že je potřeba jenom třeba více vlákniny (ale u té je potřeba hodně pít!!!!!!!!!!!!!) a hodně upravit stravu, ono jestli jste po hernii a máte špatnou slinivku, tak musíte být hrozně opatrný na stravu. Ještě mě napadá zánět žaludku gastritida, tady je třeba článek, koukněte jestli to nebude ono. https://medicspark.cz/nemoci/gastritida/ My s tatínkem taky nevíme zatím, ale vypadá to jako žlučník nejspíš