Motání hlavy, slabost a omdlívání, brnění rukou a rtů

Motání hlavy, slabost a omdlívání, brnění rukou a rtů

monciii  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobrý den chtěla jsem se zeptat. Často se mi motá hlava, je mi celkově slabo, mám strach že omdlím, občas mi brzní ruce a nebo rty. Polívá mě pocit horka a pak se klepu zimou. Když ,,to,,na mě přijde musím si lehnout a otevřít okno, někdy to přejde do půl hodiny někdy to je celý den. Jsem na MD, snažím se tak 2-3x týdně cvičit. né moc namahavě. V srpnu mi zjistili že mám zánět jícnu - brala jsem na to léky(ty už jsem dobrala, na kontrole bylo vše ok)
díky moc za radu a názory
Monika
Mgr. Helena Třísková  |  Basic member  |  Chlumec nad Cidlinou
  • 7 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, nejprve zkuste navštívit lékaře, zda se nejedná o onemocnění páteře, které může tyto příznaky způsobit. Pokud je vše vpořádku, doporučovala bych EFT terapii, kde odstraníte hlavní příčinu psychických potíží (negativních emocí), které se projevují na fyzickém těle v podobě vašich příznaků. Nedávno jsem řešila podobný problém s klientkou, která měla pocit, že omdlí, když měla jít z bytu, stav se zhoršoval, pocit na omdlení byl i např. ve frontě v obchodě,.. Hlavní příčinou bylo, že viděla svoji matku bezvládně ležet na zemi a měla strach, že se to může stát i jí a její dcera jí uvidí.K odstranění potíží stačilo jedno sezení 1,5 hodiny. Přeji úspěšné řešení problému. Mgr. Třísková, terapeut energetické psychologie&EFT
Simonka1111  |  návštěvník  |  Birmingham
  • 1 odpovědí
Dobry den ja mam to same ale jeste k tomu me boli hlava motani mravenceni v rukou na omdleni ale mam i alergii a i astma nikdy jsem to nemela az ted to na me vse prislo je 31 let vazim 58 kilo a jsem ,( byla) zdrava komplet muzete mi poradit uz jsem zoufala ziji v Uk a tady ti doktori jsou ukazkovy (kež by)
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, doporučuji vyšetření praktickým lékařem, celkové a laboratorní vyšetření, ekg. Nemáte nízký tlak krve? Dostatek tekutin, více odpočívejte.
S pozdravem

Související zákroky