Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Zvětšené podčelistní uzliny - Zvětšené uzliny na krku - Diskuze

Zvětšené podčelistní uzliny

Zvětšené podčelistní uzliny

Nik2133  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu..V posledni době mám silnou alergii a pak se mi i šíleně usadila rýma..Zaléhalo mi pravé ucho a na levé straně se mi zase zvětšila podčelistní uzlina..Myslela jsem si,že mám třeba zanět zubů,ale zuby mě nebolí ani nejsou citlivé..Je možné,že je to tou usazenou rýmou?Někteří mi poradily.ať zkusím kloktat stopangin..Ale chci radši poradit od někoho zkušenějšího..Předem děkuji...
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, zvětšená uzlina souvisí s virozou, kterou máte, do týdne by měla odeznít a uzlina se zmenší. Jestliže vás nebolí v krku, kloktat nemusíte. Stačí kapky do nosu, Paralen při teplotě. Jestliže se přidá bolest ucha, pak navštivte ORL.
S pozdravem
MUDr. Marta Václavíková  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, zvětšená podčelistní uzlina může nejen souviset se stomatol. problémem , ale zvětšuje se i při klasické rýmě, zánětu dutin a pod., rozhodně nekloktejte Stopangin, je to velmi agresivní preparát, dop. při rýmě nosní kapky/Sterimar s Cu, Quixx/ a Sinupret na ředění sekrece 3x2, pokud se obtíže do týdne nezlepší určitě navštivte ORL lékaře, uzlinka i po odeznění zánětu může být zvětšená i několik týdnů

Související zákroky