Nateklé uzliny na hlavě a krku

Nateklé uzliny na hlavě a krku

Moe  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den,
už od prosince mám na hlavě a na krku nateklé uzliny. Na hlavě jsou kousek od ucha směrem ke středu hlavy, někdy mě přijde že vylezou i jinde, ale to nepřetrvává na rozdíl od těch "stálých". Je to ale někdy bolestivé, cítím nepříjemné teplo a tlak.na krku je mám ze strany, ale bez obtíží. Nejsou to uzliny u mandlí v přední části.
Dělali mi různé testy, ultrazvuk těch uzlin (v lednu), ale nic nezjistili.
V prosinci mi vytrhli dva zuby moudrosti, žádné komplikace s tím nebyly, akorát mám odhalené krčky, což jsem vyřešila pastou a je klid.
Trpím stále zadní rýmou, řeším na ORL. Nevědí co to je, tak zkusili kapky na alergii. Ty jsem vystříkala před dvěma měsíci a vše je při starém.
Tyto souvislosti ale doktor prověřil a nic. Mě se ale k tomu přidalo pískání v uchu. Tři dny doufám, že to přejde.

Co mám dělat? Připadám si jak blázen, když nikde nic nezjistili, ale v rodině mám rakovinu a nechtěla něco zanedbat..
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, jestliže Vás již lékaři vyšetřovali a měl jste i ultrazvuk, pak můžete být klidný, šlo hlavně o to vyloučit lymfom, ten tedy nezjistili. Možná by bylo vhodné doplnit MR hlavy.
S pozdravem