Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Projevy trombózy - Zvýšená srážlivost krve a tvorba sraženin - Diskuze

Projevy trombózy

Projevy trombózy

Denisa  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Minulý týden jsem prodělala vyšetření kvůli podezření na plicní embolii. Dělali mi testy na srážlivost krve. D DIMERY dopadly dobře. Za pár dní mě začalo bolet lýtko. Je to takově pnutí jako při nataženém svalu. mám strach, že by se mohlo jednat o trombozu. Je možné, aby v pondělí byly výsledky a dobré a v pátek se začala projevovat tromboza?
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Je to možné.Navíc by jste měla mít odebranou krev na trombofilní markery a nyní si zajdětě přes praktického lékaře k cévnímu chirurgovi, který Vám udělá doppler hlubokého žilního systému dolních končetin.Pokud užíváte hormonální antikoncepci ihned ji vysaďte.
Denisa  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Včera jsem byla u praktického lékaře. Ten mi udělal opět krevní testy a
D DIMERY dopadly dobře. Když jsem byla v té nemocnici, tak mi zjistili hyperventilační tetanii. Paní doktorka mi napsala hořčík s tím že bolest v lýtku by mohla být způsobená jeho nedostatkem.

Reakce na Denisa

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Popisovaná vyš, která jsem Vám doporučil by bylo vhodné udělat.Zvláště vyš u cévního chirurga.

Reakce na MUDr. Miloš Debnár

Denisa  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji Vám za odpovědi a za rady.K cévnímu chirurgovi jsem objednaná na čtvrtek.