Imunita - opakující se nemoci

Imunita - opakující se nemoci

Antonín102  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den.
Za poslední roky hodně marodím. Abych pravdu řekl, je to vcelku přesné a marodím čyřikrát do roka. Naposledy jsem byl nemocný koncem prosince a teď již mám zase chřipku. Mohli byste si tím řídit čtvrtletní hodiny. Každý den, za poslední měsíc, jsem bral vitamíny (celaskon, vitamíny a hořčík v šumivých tabletách). Nic nepomáhá. Vyžádal jsem si vyšetření na imunologii v Plzni. Jediné co udělali bylo, že mi odebrali krev a na další návštěvě, na kterou jsem musel jet opět nějakých 60 km, mi oznámili, že mám imunitu v pořádku. Alergologické testy neprokázali alergii. Podle lékařů jsem zdravý jako řípa, ale neustále marodím. Zoufale žádám o radu a pomoc. Už nevím, jak donutit doktory, aby si mě žzačali všímat. Je mi 26 let a jsem chcíplotina, se kterou je něco špatně, ovšem doktorům ej to asi jedno. Podle nich je v pořádku být nemocný každé tři měsíce. Pomůže mi někdo, prosím?
Ultrafiltráty BIOPULSE  |  Basic member  |  Praha
  • 175 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den,
Marodění každé tři měsíce nemusí značit poškození v organismu, ale dněšní životní prostředí, jídlo, pití, vzduch můžou způsobovat postupné oslabení organismu a imunity. Nemusí se ale ještě jednat o něco patologického, zvlášť, když organismus je ještě mladý a měl by se sám vypořádat se škodlivými vlivy, které na něj působí.
Z Vašeho popisu můžu říct, že se snažíte starat se o svůj organismus. Pravděpodobně aj sportujete a doplňky výživy také jsou částečným řešením podpory organismu.
U Vás se může jednat o postupné oslabování imunity, které může, ale nemusí v budoucnu vést k nějakým alergiím.
Pokud se u Vás jak subjektivně, tak objektivně jedná o oslabenou imunitu, tak Vám mohu doporučit ultrafiltráty Biopulse. Vše je bez chemie a bez vedlejších účinků.
Pro nezávaznou konzultaci a pro více odborných informací mě kontaktujte

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Paní doktorka je ten nejlepší alergolog, se kterým jsem se setkala. Profesionál, příjemná, ochotná, děti se jí nebojí, neboť s nimi umí jednat. Zbavila nás akutních tam tím nesetrnejsim způsobem. Prostě absolutní profesi... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí