Imunologické vyšetření

Základem imunologického vyšetření je anamnéza. Dále následují vyšetření z periferní krve: krevní obraz, imunoglobuliny a dále dle podezření na určitou diagnozu pak specifické protilátky, komplement, počet, rozložení a funkce lymfocytů, počet a funkce fagocytárních buněk, vakcinační protilátky, vyšetření fenotypu T i B lymfocytů, RTG thymu, biopsie lymfatických uzlin atd. V rámci prenatální diagnostiky lze stanovit některé imunodeficity z fetální krve.

Publikováno: 9.6.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Imunologické vyšetření - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Paní doktorka je ten nejlepší alergolog, se kterým jsem se setkala. Profesionál, příjemná, ochotná, děti se jí nebojí, neboť s nimi umí jednat. Zbavila nás akutních tam tím nesetrnejsim způsobem. Prostě absolutní profesi... Více 

Imunologické vyšetření - Ceny

Ceny od 3 000 Kč
Klinika GHC Praha

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí