Užívání léků Apopanto a možnost operace

Užívání léků Apopanto a možnost operace

Veronika  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, mám dotaz na 1. gastroskopii v 17. letech mi byl zjištěn zánět v jícnu nasazen helicid a po pár měsících ukončeno podávání před rokem v 21 letech 2. gastroskopie a zjištěn opět stejný problém poté nasazen esomeprazol nyní po roce byla provedena 3. kontrolní gastroskopie zjištěna hiátová kýla a dále zánět v jícnu pan doktor mi nasadil APO-PANTO 40 mám léky dobrat a poté přijít jak se po nich cítím. Měla jsem dotaz jak dlouho budu léky užívat a pan doktor mi řekl že to záleží na mě jak budu chtít třeba 10 nebo 20 let at si o tom přetu na internetu, když jsem se zeptala zda není jiná varianta pokud nechci takhle dlouhodobě brát léky jelikož jsem mladá a plánuji těhotenství řekl mi že je v možnosti operace že mam na to x let se rozmyslet co a jak a ať si o tom přečtu na internetu že pokuď ji absolvuji za 10 nebo 15 let se mi to stejně vrátí a pokud ne zhorší se to a nebude to operovatelné a pořád jen horší a když jsem se chtěla poradit co tedy je nejlepší varianta v mém případě řekl mi at si o tom přečtu na internetu. Jsem z toho zoufalá nevím co dělat nechci brát celý život léky a poté aby se to stejně horšilo PROSÍM TEDY O RADU a popřípadě vysvětlení co a jak to v tomto chodí ?? Přemýšlela jsem o změně lékaře např. v Praze jsem z Mělníka takže by to nebyl problém a tak se s někým poradit. Předem moc děkuji za Vaší odpověd. S pozdravem Vávrová 2.692

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Vynikajici lekar peclive provedeny zakrok vicekrat je to velice moc obetavy a skuseny lekar ktereho vyhledava siroke okoli je velice mily a spolehlivy neznam peclivejsiho lekare

Doktor ve Vašem okolí