Anální zápach - pocit vlhkosti a svědění

Anální zápach - pocit vlhkosti a svědění

modelar  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, jestli mi dokážete pomoc, byl bych vám vděčen.
Již 2 roky trpím análním zápachem, který je nepříjemný pro mne i pro okolí .Mám pocit, jakoby vlhnutí a pořád mám zpocený anál a i to svědí a to možná bude ten důvod zápachu.Přitom nejsem žádný špindíra. Každý den se sprchuji, měním si spodní prádlo,5x denně se myji a každé ráno se sprchuji, přesto jsem pro lidi prašivý a dávají to najevo pokaždé, když jdu blízko nich. Prý jsem horší než bezdomovec a měl bych se osprchovat když někam jdu, ten smrad je hrozný.A jelikož pracuji v obchodě, je to o to horší když to slyším 100x denně.Pak když jdu ven mezi lidi a jedu v dopravních prostředcích, ta rekce lidí se nedá přehlídnout. Jsem celý život sám a je to pro mne o to horší když nikoho nemám, aby mi řekl proč? Podle Doktorů jsem zdraví a jen si vymýšlím. Jsem citově založená osoba a toto nenávidění mě těžce psychicky deptá a svádí na sebevražedné úmysly. Nikdo mne nechce a jen přede mnou utíkají. Přitom se každému snažím pomoc a být milý.Život je pro mne propast, ze které není úniku. Prosím, dokážete mi pomoc?
Na penězích nezáleží , takhle už nejde žít , to bych musel být po zbytek života zavřený ve sklepě a nevycházet ven.Bohužel mám bezlepkovou a jiné omezení, takže 80 %jíst nemůžu a musím si shánět jídlo po různých obchodech.
Věřím v Boha a kvalitní Doktory, které si ale musím zaplatit, neb mám špatné zkušenosti s těmi Státníma. Jsem hold jiný!!!Jsem originál.Prosím pomocte mi!
Přeji všem, co se mi ozvou, hezký den bez nenávisti lidí.S pozdravem M.
Emilie Holková  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Nevím odkud jste ale v Českém Těšíně je pan doktor Paszanda Marcel homeopatik a mně opravdu pomohl trpěla jsem roky s astmou a chrapotem a ani antibiotika mi moc nepomahala vrácelo se mi to čim dál častějí a horší,nemohla jsem lehnout do postele musela jsem spat v křesle a po návštěvě pana doktora piju čaje,beru Aloe a různé kapky,vše z Peru a skutečně se citím dobře což jsem už dlouho nemohla říct. Vřele doporučují jde najit na internetu.Přejí brzké uzdravení a hodně optimismu do života znám to jak je člověk zoufaly-prošla jsem si taky tím.

Související recenze a zkušenosti

Lidie 30.6.2018
Spokojený/á

Včera 28.6.2018 jsem byla na kolonoskopii u pana doktora Mikolajka. Přesto, že jsem toto vyšetření absolvovala už 5x, nebo právě proto, jsem měla z kolono dost obavy. Po včerejšku se už ale na to budu těšit. Pan doktor j... Více 

Doktor ve Vašem okolí