Nafouklé břicho po laparoskopii

Nafouklé břicho po laparoskopii

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,mám dotaz.Dnes je tomu týden,co jsem byla na laparoskopii.Ranky se hojí,stehy mi dnes vytáhli.Měla jsem srůsty,bolesti ustoupili,ale mám stále nějaké nepříjemné pocity v břiše,až ke konečníku vlevo,kde právě srůsty byly.Navíc,což se divil dnes i gynekolog mám stále nafouklé břicho,přitom stolice je normální a větry odchází taktéž.Kdy se těchto příznaků zbavím.Děkuji za Vaši odpověd'.
Tera  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli po laparoskopii slepého střeva můžu používat tampony? :) Děkuji za odpověď.
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
dobry den 27.9.2012 me operovali zlucnik je mozne aby me bolela stale rana a mam i problemy s nadymanim prosim o poslani na email
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem 8.den po laparoskopické operaci tlustého střeva pro Divertikulitídu. V místě jizvy při postavení mám větší otok nebo bouli, v leže to není vidět. Mohu vědět zda se to vstřebá, nebo co to může být a zda to k tomu patří? Díky za odpověď Přenosilová.

Související recenze a zkušenosti

Lemurek 13.4.2015
Spokojený/á

Byla jsem operována na Liberecké chirurgii v den 7.4.2015 Byla jsem moc spokojena a moc dekuju paní doktorce a hlavně panu doktorovi mudr.Michal Valenta.Pane doktore nikdy na vás nezapenu na váš přístup a za vaše lidské ... Více 

Doktor ve Vašem okolí