Píchání v břiše po laparoskopii

Píchání v břiše po laparoskopii

Michaela  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jsem 4den po operaci slepého střeva a jizvy a ranky jsou v pohodě, skoro ani nebolí, jen mě neustále píchá v celém břichu, nejvíce potom pak pod žebrem na pravé straně. v nemocnici říkali že je to normamlní,že břicho bylo nafouklé plynem, ale ja už byla nekolikrát na velkou a plyny taky odchazejí, a tohle mě trápí. říkali že mam hodně chodit, to vše dělam a už je to 4dny a je to pořad stejné. připadám si jako bych měla nějakou velkou fyzickou zátěž. nebo jako bych dlouho běhala.....prosím, můžete mi říct jestli to tak opravdu může být? a za jak dlouho by to mohlo ustoupit? děkuji
maty.ph  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Můžu Vám poradit...já po laparoskopické operaci slepého střeva byla úplně mimo....bolesti břicha, průjmy, návaly horka a zimy...postavil mě na nohy Wobenzym!!!! tak jestli můžete kupte si ho a uvidíte ..

Související recenze a zkušenosti

Lemurek 13.4.2015
Spokojený/á

Byla jsem operována na Liberecké chirurgii v den 7.4.2015 Byla jsem moc spokojena a moc dekuju paní doktorce a hlavně panu doktorovi mudr.Michal Valenta.Pane doktore nikdy na vás nezapenu na váš přístup a za vaše lidské ... Více 

Doktor ve Vašem okolí