Dlouhodobé problémy s hemoroidy

Dlouhodobé problémy s hemoroidy

Macina
Macina  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den pane doktore,
momentálně se potýkám s hemoroidy a již si nevím rady. Hemoroidy mi by diagnostikovány cca před 20 lety, za uplynulou dobu jsem měla problém s jejich masivnějším výskytem 3x. Trápí mě zejména jeden velký zevní hemoroid, je dost bolestivý na dotek, mám problém sedět, chodit. Užívám čípky, masti, koupele v dubové kůře, ledové obklady, ale nic výrazněji nezabírá, jeho otok neopadá, přes noc se ještě spíše zhorší. Druhý den užívám tablety Detralex, které mi předepsala obvodní lékařka. Za jak dlouho by po těchto lécích mělo dojít k nějakému zlepšení? Vážně uvažuji o tom, že bych navštívila nějakého proktologa v Ústí nad Labem, ale mám velký strach z vyšetření kvůli nynějšímu stavu konečníku. Navíc nevím, do jakých opravdu dobrých lékařských rukou bych se měla svěřit. Děkuji za Vaši odpověď. Šárka
MUDr. Zbyněk Dvořák  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Praha
  • 83 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý večer paní Šárko,
jednoznačně Vám doporučuji odložit strach a objednat se k vyšetření do proktologické ordinace,nikdo jiný než proktolog Vám poradit či prospět nemůže.
MUDr.Zbyněk Dvořák
Proktologická a chirurgická ordinace
Senovážné nám. 22, Praha 1
XXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Velmi příjemný člověk s profesionálním, ale zároveň velice lidským přístupem. Z proktologie jsem byla v rozpacích, nikoli však studem, ale protože jsem vůbec nevěděla, co očekávat. A nakonec se jednalo o nejlepší zkuše... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí