Dovolená, Otoky nohou, Spáleniny

Každý z nás chce vychutnat zasloužené týdny volna co nejlépe podle svých představ. Mnohdy si ani nepřipouštíme, že by nám je něco mohlo pokazit. A přitom velmi dobře víme, že poměrně častým a ne příliš vítaným doplňkem letní rekreace bývají i různé zdravotní obtíže.

Otoky při cestování

Řada cestujících, kteří již někdy jeli k moři autobusem, by mohla vyprávět o těžkých otocích nohou. Vedle vysokých teplot je způsobuje nedostatečný pohyb a sezení v ne zrovna přirozené poloze. Krabička enzymového léku Wobenzym, kterou turista lehce zabalí do příručního zavazadla, mu může pomoci se této nepříjemné cestovní komplikace vyvarovat. Kdo trpí na otoky nohou při cestování, nejlépe udělá, když tento lék začne užívat už před zahájením cesty.

Od spálenin z nadměrného slunění až po těžké úrazy

Wobenzym může dobře posloužit i při hojení různých zranění, která u rekreačních sportovců na dovolené nejsou žádnou vzácností. Proteolytické enzymy, které Wobenzym obsahuje, působí proti otokům a zánětům. Díky této jejich vlastnosti lze výrazně zkrátit dobu léčení po úrazech a operacích. Rychlejší hojení je důležité právě o dovolených, kdy je pro nás čas cennější než kdykoliv jindy. A nemusí jít přitom jen o úrazy. Místo očekávaného přitažlivého opálení do bronzova čeká řadu turistů nepříjemný zážitek s popáleninami různého stupně. Často provázenými otoky, jimiž organizmus reaguje na nadměrné dávky slunečního záření. Wobenzym dokáže urychlit léčbu i takovýchto otoků a zánětů kůže.

Infekce a nachlazení

leto

O dovolené může být obranyschopnost našeho organizmu oslabena nejen náročným cestováním a fyzickou námahou, ale i pobytem v cizím prostředí, kde nás mohou ohrožovat různé pro Středoevropana neobvyklé infekční choroby. Wobenzym pomáhá posilovat přirozené mechanizmy, jimiž tělo bojuje s infekcemi a samo se brání zánětům. Významně zkracuje dobu léčení infekcí a zánětlivých onemocnění. Tento lék se hodí i pro děti, které nejčastěji trpí opakovanými záněty dýchacích cest. Jestliže je nezbytná antibiotická léčba, současné podávání Wobenzymu usnadňuje průnik antibiotik do těžko přístupných tkání a podporuje tak jejich účinek.

Jaké balení Wobenzymu si vzít na dovolenou?

Na dovolenou je výhodné přibalit balení Wobenzymu s 200 dražé, které vystačí na čtrnáctidenní léčbu jedné osoby, anebo rodinné balení s 800 dražé. Jestliže během dovolené příslušné balení nespotřebujete, přidejte ho po návratu domů do své domácí lékárničky. Wobenzym pomáhá při léčbě nejrůznějších zánětlivých onemocnění, urychluje hojení po úrazech a operacích a podporuje oslabenou imunitu, takže dříve či později určitě přijde vhod. Doba použitelnosti od data výroby je dva a půl roku.

Wobenzym je tradičním lékem z přírodních zdrojů pro vnitřní užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Léčbu dětí konzultujte s lékařem.

Publikováno: 30.6.2015

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí