Léčba nemocí pohybového aparátu

Pohybový aparát je nejvíce namáhaným tělesným systémem, a proto snad každý člověk se během svého života s těmito problémy setká. Nejčastěji se jedná o úrazy, včetně zlomenin a luxací, dále degenerativní onemocnění, zánětlivá onemocnění pojiva (např. revmatoidní artritidu), méně často infekce. Chorobami pohybového aparátu se zabývají ortopedové, ne výjimečně také neurologové.

Aktualizováno: 2.2.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 28.5.2019
Spokojený/á

S výsledkem zákroku suchou jehlou jsem po týdnu maximálně spokojen zatím léčené svalstvo konečně po trvalých nekolikaletych bolestech uvolněné a bez bolesti. Pan doktor naprosto super!! každému mohu doporučit. Mám to 300... Více 

1 Like  

Léčba nemocí pohybového aparátu - Ceny

Související zákroky

Související indikace

Léčba nemocí pohybového aparátu

82% spokojeno. 11 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí