Odstranění znamének a drobných výrůstků

Znaménka, hemangiomy, bradavice či další kožní výrůstky se odstraňují především z kosmetických důvodů. Kompetenci provádět tyto zákroky má kožní lékař a plastický chirurg. Zákroky se provádějí v lokální anestezii, z používaných metod je nejčastější prostá excize (vyříznutí), odstranění pomocí různých druhů laserů a tekutého dusíku, nebo elektrokoagulace. Před odstraněním se doporučuje konzultace u dermatologa s jeho vyjádřením k charakteru kožního útvaru.

Aktualizováno: 17.5.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Odstranění znamének a drobných výrůstků - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dobrý den, ráda bych se podělila o mou zkušenost s paní doktorkou a vřele ji doporučila všem, kteří její pomoc potřebují. Paní doktorka je profesionál a její výkony tomu plně odpovídají. S vřelým přístupem k pacientům,... Více 

2 Likes  
MichaelaN 18.11.2015
Spokojený/á

Jsem moc spokojená, po znaménkách nezůstala ani stopa a bylo to rychlé a bezbolestné. Paní doktorka byla moc příjemná, stejně tak i ostatní personál. Určitě bych šla zase sem kdybych něco potřebovala.

1 Like  

Odstranění znamének a drobných výrůstků - Ceny

Ceny od 600 Kč
obvykle do 1 000 Kč
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.
Ceny od 750 Kč
obvykle do 1 000 Kč
MUDr. Radan Vidura, Ph.D. - RVmedCentrum
prim. MUDr. Aleš Fibír Ph.D.
Hradec Králové, Čáslav
Ceny od 800 Kč
obvykle do 2 000 Kč
prim. MUDr. Aleš Fibír Ph.D.
ESTETICUSTI s.r.o.
Ústí nad Labem
Ceny od 550 Kč
ESTETICUSTI s.r.o.
Ceny od 750 Kč
MUDr. Jiří David

Související indikace

Odstranění znamének a drobných výrůstků

100% spokojeno. 14 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí