Ošetření zlomenin a luxací kloubů

Terapie zlomenin a luxovaných kloubů je doménou traumatologů. Jako u většiny dalších zranění může být léčba konzervativní (tj. neinvazivní) zahrnující repozici, znehybnění a rehabilitaci. Vážnější poranění ovšem často vyžadují operační řešení, při němž se provede repozice a instrumentální stabilizace, neboli osteosyntéza pomocí šroubů, dlah a drátů. Léčbě a dodržování klidového režimu je nutné věnovat patřičnou pozornost vzhledem k výskytu trvalých následků jak morfologických, tak funkčních.

Aktualizováno: 17.5.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Ošetření zlomenin a luxací kloubů - Novinky

Chcete prožít dovolenou v pohodě?

MUCOS Pharma CZ, s.r.o.

Každý z nás chce vychutnat zasloužené týdny volna co nejlépe podle svých představ. Mnohdy si ani nepřipouštíme, že by nám je...

Související recenze a zkušenosti

Ošetření zlomenin a luxací kloubů - Ceny

Ošetření zlomenin a luxací kloubů

91% spokojeno. 22 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí