Poradna pro onemocnění prsu

Onemocněním prsu je obvykle myšleno nádorové onemocnění prsu. Další typy nemocí, jako infekce a úrazy, jsou výjimečné. Rakovina prsní žlázy je nejčastějším nádorovým onemocněním žen v České republice, během života onemocní téměř každá dvanáctá žena. Pro ženy od 45 let jsou proto garantovány bezplatné pravidelné mammografické prohlídky ve dvouletých intervalech, nejlepší prevencí však stále zůstává samovyšetření prsu prováděné alespoň jednou měsíčně.

Publikováno: 30.1.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Macek 23.3.2014
Spokojený/á

Díky paní doktorce jsem se přestala bát onkologie. V ambulanci jsem dostávala nejen léky, ale i povzbuzení, optimismus a naději. MUDr.Barsová je vstřícná, umí naslouchat, dává pocit, že v danou chvíli je tu jen pro vás. ... Více 

Poradna pro onemocnění prsu - Ceny

Ceny od 250 Kč
obvykle do 550 Kč
MUDr. Jiří Braborec
MUDr. Jiří Boháč
Mladá Boleslav
Ceny od 1 Kč
MUDr. Jiří Boháč

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí