Poranění obličeje

Poranění obličeje zahrnují především zlomeniny obličejových kostí (nosních kůstek, horní a dolní čelisti, slzných kůstek), vyražení zubů a poranění měkkých tkání včetně oka. Léčba závisí na typu a rozsahu poranění, mnohdy je operační řešení nevyhnutelné.

Aktualizováno: 11.11.2008

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

mozerka 19.11.2018
Spokojený/á

Moc a moc děkuji panu Doktorovi Knižeti a celému personálu na klinice Plastické chirurgie za úžasný profesionální a lidský přístup. I přes velké množství pacientů se všichni chovali starostlivě a v nečekané situaci, kdy ... Více 

MARFI 5.4.2017
Spokojený/á

Jsem moooc spokojen s prací pana doktora Knížete a jeho kolegy při operaci a vizáží po operaci-kde mé poděkování bylo odeslano přednostovi plastické chirurgie.

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí