Svědění v obličeji po kapkách Audiron

Svědění v obličeji po kapkách Audiron

Veronika B.  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den!

Prosím o radu.. Asi před 4 týdny mne pobolívalo v pravém uchu a bolela mne v zadní části i hlava. Dvakrát jsem použila kapky Audiron (fa Energy) a do druhého dne se mi po obličeji (pouze na pravé straně) objevily "pupence" - možná opary. Nesvědilo to velmi, ale mokvalo a hojilo se cca 14 dní. Měla jsem i červené oko, poraskané žilky v něm. Sotva odezněly "pupence", začala mne svědit celá pravá půlka obličeje. Většinou nejhorší to je mezi 19. a 23. hodinou. Nedá se vydžet se nedrbat. Svědění mne trápí už tak 14 dní. Mám pocit, jako bych měla půlku obličeje lehce ochrnutou nebo necitlivou. Svědění mi už postupuje i na některá místa na rameni a dekoltu. Netušíte někdo, co by to mohlo být? Neexistuje nějaký způsob jak se nepříjemného svědění zbavit přírodní cestou či homeopatiky?
Děkuji!
Doktor ve Vašem okolí