Hltání a koliky při kojení

Hltání a koliky při kojení

misulinka0  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobry den mam problem s kojenim . Maly 8tydnu.spatne drzi prs jen bradavku ne cely dvorec slysim jak do nej pada vzduch jak kameny,hrozne hlta a ja mam rychly zpousteci reflex ktery nestiha,kdyz to zacne prs mu oddelavam. Snazim se aby chytil dobre prscale nedari se. Davam ho klidne co minutu brkat je plny vzduchu,stejne mu to nestaci a strasne trpi na koliky. Je to tak pp kazdem jidle. Nemuze usnout a kdyz usne probudi se po 30 minutach s velkyma krecema a place uz jsem bezradna. Nevim co delat. Trpi tim maly i ja,bojim se kazdeho kojeni,kojim v leze,zkousela jsem i jine polohy v sede na savce ale bylo to jeste horsi. Je u prsu vzdy neklidny protoze ho boli brisko chce se rychle najist a me snahy aby prs drzel pekne jsou marne uz jsem opravdu bezradna. Byla tu jedna laktacni poradkyne ale prijela jiz na konci kojeni kdy prsa byla prazdna a maly uz nechtel ani moc pit,ppradila jen polohu na fotbalistu

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 25.8.2011
Spokojený/á

Příjemná, ochotná a pečlivá lékařka, pokud můžu soudit. Chodíme k ní s malým už několik měsíců, vždy trpělivě všechno potřebné vysvětlí, pokud má člověk někdy další otázky, zavoláme ji na mobil.

Doktor ve Vašem okolí