Vrozené vady žaludku a střev

Vrozené vady se vyskytují často v podobě zúžení nebo uzávěru gastrointestinálního traktu, dále je to insuficience kardie (nedostatečný uzávěr svaloviny žaludku v místě přechodu do jícnu), pylorostenóza (zbytnění svaloviny žaludku v oblasti přechodu do tenkého střeva) poruchy rotace a fixace střev, invaginace (bližší úsek střeva se zasouvá do průsvitu následujícího úseku) atd. Léčbou je operace.

Publikováno: 11.3.2009

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 13.6.2011
Spokojený/á

Ráda bych se podělila o dobrou zkušenost s lékaři na VFN kliniky v Motole hlavně prof.Škáby a mudr.Rouskové- jsou to výborní lékaři,operatéři a to myslím vážně..Nesmím zapomenout i na báječné sestry na odd.dětské chirurg... Více 

Vrozené vady žaludku a střev - Ceny

Vrozené vady žaludku a střev

Doktor ve Vašem okolí