Jak zhubnout kvůli operaci tumoru ledviny

Jak zhubnout kvůli operaci tumoru ledviny

ewa  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, nevím si rady a jsem bez radná byla jsem na UZ a byl mi nalezen tumor ledviny.CT břicho vlevo dolním polu ledviny je vyklenuti,ostře konturovaná expanze s nehomogenní strukturou cca 47x38x47mm,hodnoceni hrube.Diaknoza C64 zhoubný novotvor ledviny.Byla jsem výsledkem u paní doktorky a ta mi řekla,jestli nezhubnu od 10kg do 40kg,tak mi neprovede operaci ,at koukám zhubnou deset kg za měsičně nebo tu operaci bude co nejdýl prodlužovat já vážím 158kg a nevím jak dat 10kg měsíčně dolu a bojím se aby mi rakovina do te doby nerozšířila.Dietu držim a nejdemi to tak rychle dolu.Nevím si rady.Čekala jsem od pani dotorky podporu a vyptavala jsem se ji co mě čeká a jestli by mi o me nemoci neco neřekla,odmitla se semnou bavit až zhubnu,tak to semnou bude řešit a dohodnem se na postubu ,řela mi že nepřežiju narkozu..Já jsem silná,ale necitím se tak váhu snáším dobře i psychicky jsem byla na tom dobře snažila jsem se stím vyrovnat,ale ted mě dala doktorka na dno v ordinaci jsem nebyla ani 5 minut.Když jsem jí žádala ,jestli by mi neudělala vyšetření kostí,tak mi to otmítla řekla,že je zbytečný dělat další výsletky.Ted si nevím rady.Múžete mi poradit jak dál?

Související recenze a zkušenosti

Michaela 15.3.2011
Spokojený/á

Dobrý den,je mi 37 let, jsem 3 měsíce po operaci žaludku - tubulizace, tzv. sleevy. Jde laicky řečeno o zmenšení žaludku. K této operaci jsemse rozhodla po několikaletém hubnutí a tloustnutí s následným jojo efektem, ke ... Více 

Doktor ve Vašem okolí