Léčba obezity akupunkturou

Léčba obezity akupunkturou

mitásek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 13 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den.Měla bych dotaz ohledně akupunktury.Známá podstoupila akupunkturu a nyní asi po půl roce má dole 20 kg.Já zkouším všemožné diety a vždy znova přiberu.Prosím o Váš názor.Děkuji
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, nedomnívám se, že by akupunktura byla všehospásná, spíše může sloužit jako pomocná metoda. Důležitá je hlavně silná vůle, být odhodlaná zhubnou a vydržet. Samozřejmě je důležitý dostatek pohybu a hlavně- změnit stravovací návyky. Nic jiného Vám nepomůže. Zkuste navšítvit výživového poradce, poradí Vám a sestaví Vám jídelníček.
S pozdravem
mitásek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 13 odpovědí
  • 3 Likes
Děkuji za odpověď.Chtěla jsem absolvovat totéž,ale podle Vás to nemá cenu.Pamatuji si známou(delší dobu jsme se neviděly)jako kouli.Nyní jsem ji ztěží poznala.Je po tomto zákroku jiný člověk.

Reakce na mitásek

MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
A ptala jste se jí, jak to udělala? Určitě změnila životní styl. 75% při hubnutí dělá jídlo, 25% cvičení, to je ověřené. Držím Vám palce při hubnutí!
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Michaela 15.3.2011
Spokojený/á

Dobrý den,je mi 37 let, jsem 3 měsíce po operaci žaludku - tubulizace, tzv. sleevy. Jde laicky řečeno o zmenšení žaludku. K této operaci jsemse rozhodla po několikaletém hubnutí a tloustnutí s následným jojo efektem, ke ... Více 

Doktor ve Vašem okolí