Po dietě. Když se najím, okamžitě se zvětší břicho. Co s tím?

Po dietě. Když se najím, okamžitě se zvětší břicho. Co s tím?

Sis  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, je to asi rok zpět, co jsem se pokoušela zhubnout. Chvílemi jsem hodně vynechávala jídlo a jedla opravdu minimum, do anorexie jsem v žádném případě však nespadla. Cvičila jsem ale pouze mírně. A teď mám takový problém. Když cokoliv sním břicho se mi zvětší, automaticky se nafoukne. Ráno sním snídani, hned je břicho o trochu větší, oběd břicho je větší ještě více, něco během dne, večeři a večer vypadá jako balón. Kvůli tomu ani nemohu jíst na veřejnosti, nebo v restauraci, protože po každém jídle mi "okamžitě tloustne břicho" . Když si ale dojdu na záchod, na velkou a dostanu jídlo zase pryč břicho opět splaskne a je zase krásně hubené. Nevím, co s tím mám dělat. Ráda bych byla v pořádku jako předtím a jedla v klidu a pohodě bez jakéhokoliv zvětšování břicha jako normální ostatní lidé. Předem děkuji za odpověď, přeji hezký den.
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Premium member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 77 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den,
rozumím vašemu nepříjemnému pocitu ze zvětšujícího se břicha po jídle a zcela jistě by vám pomohlo zpevnit břišní svalovinu cvičením, nejlépe pravidelným pokud možno každodenně nebo obden. Můžeme vám poradit na tel.  511 ... Zobrazit číslo 511 181 444  Telefon nebo na info@celltheraclinic.cz a doporučit vhodné sestavy cvičení. Na tomto telefonním čísle nebo mailovém kontaktu lze také sjednat výživového poradce, který vám sestaví jídelníček na míru, pomůže vám s výběrem jídel, která jsou pro vás vhodná a naopak vás bude varovat před jídly, která mohou nadýmat. Neváhejte kontaktovat kliniku Cellthera, která vám může významně pomoci.
Doktor ve Vašem okolí