Doplňky stravy pro lepší hojení po operaci i jako prevence

Čeká vás operace a rádi byste své tělo dostali co nejrychleji do kondice? Nezapomínejte na doplňky stravy. Zajímavou volbou by pro vás mohl být přípravek řady BIOPULSE®. Dokáže zlepšit funkci a zregenerovat poškozené orgánové struktury v lidském těle. Jsou výjimečným výživovým doplňkem pro optimalizaci našeho organismu.

biopuls
Přípravek napomáhá regeneraci. V čem přesně jeho funkce spočívá? 

Příznivě ovlivňuje mechanismy v jednotlivých buňkách, čímž podporuje jeho regeneraci a obnovu. To platí i pro jizvy a jejich přirozené a lepší hojení.

Při jakých problémech doporučujete přípravek používat? A jak konkrétně na jednotlivé problémy působí?

Ultrafiltráty příznivě ovlivňují celou řadu vašich problémů, dá se říci, že od hlavy až k patě... Výborné výsledky si uživatelé chválí téměř při všech problémech. Významné je také lepší hojení po různých operacích.

Na více informací s můžete podívat zde

Jedná se o tablety nebo kapky? Jak bychom měli vhodně preparát používat?

Jsou to kapky a jejich doporučené dávkování je minimálně 20 lahviček při užívání každý den. Asi po třech až čtyřech týdnech začne klient pociťovat první účinky na organismus. Doporučujeme vynechat alkohol a kouření. 

Existují nějaké kontraindikace? Komu příspěvek nelze doporučit a proč?

Jediní, kdo nesmí přípravek používat jsou děti do tří let. Jinak je určen pro každého, koho trápí nějaký výše jmenovaný nebo jiný problém nebo potřebuje podpořit imunitní systém atd.

Na vašich stránkách jsou neuvěřitelné fotografie, kdy přípravek pomáhá hojení u velmi popáleného dítěte. Skutečné dokáže aktivní peptid takto opravit kůži?

Ano to dokáže a mnohem více. Fotografie a fakta z odborních časopisů mluví za vše. Peptid má svoje speciální účinky na organismus.

Když peptidy/ultrafiltráty dokázaly zahojit popáleniny těžkého stupně, co potom dokážou s vráskami?

Samozřejmě, že jednou lahvičkou se nestane zázrak, ale peptid potřebuje na svoje působení čas pro vstřebání. Potom pomalu, postupně podpoří obnovu kožních buněk.

Pro podporu obnovy poškozené kůže nebo na podporu vyhlazení vrásek se konkrétně užívá produkt Biopulse®. SALUBRE. Jako jediný se může užívat vnitřně i jako obklad na postižené místo.

Více informací o našich výrobcích si můžete přečíst na webových stránkách www.ultrafiltraty.cz 

Informujte se individuálně, rádi poradíme, jsme tu pro vás.

Dr. Vendelínová Jana

Jana V

 

Publikováno: 12.12.2016

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí