Ultrafiltráty Biopulse

„Naši„ vědci, myšleno čeští a slovenští vědci, jsou velice často na špici světového výzkumu. Tak i v případě ultrafiltrátů. Ve světě se již 10 let používají s úspěchem preparáty, které zlepšují a obnovují strukturu a funkci poškozených nebo jinak postižených tkání, orgánů i celých orgánových soustav, jejichž aktivita a správná funkce je narušena působením různých škodlivých vlivů nebo normálním fyziologickým procesem stárnutí.

ultrafiltraty

Autorem a vynálezcem je slovenský lékař Dr. Daniel Eliáš. Svým výzkumem a prací navázal na úspěšné působení známého německého lékaře Prof. Dr. Franze Schmidta, který v roce 1969 použil po prve k léčení výtažky čerstvých buněk. Stalo se tak u osmileté dívky, které výbuch petrolejové lampy způsobil popáleninové jizvy na krku a obličeji. Použil se fetální kožní extrakt a pokus byl úspěšný. Následně byl tento kožní extrakt používán právě u popálenin a jiných podobných jizvách. Souběžně se pozoroval i kosmetický účinek extraktu, který se nedal porovnat s jinými dostupnými přípravky.

Následující experimenty vedly k dalšímu vývoji v oblasti využití buněk a tak se dostáváme k ultrafiltrátům. Profesor F. Leyh  (1981,1983) napsal na tuto téma zatím nejlepší studii.  Bádání v oblasti přenosu buněčného extraktu  přes sliznici nedalo na sebe dlouho čekat. Další úspěšný preparát se vyrobil v kombinaci játra - slinivka -placenta-mucosa (LPPM) a použil se na regeneraci sliznice střeva. Souběžně se testoval ultrafiltrát mozku. Všechny testy proběhly úspěšně.

Výsledky bádání byly úspěšné a tak v r. 1976 byl extrakt z fetální kůže oficiálně registrován jako Cellcutana®. Ultrafiltráty a jejich výzkum šel paralelně svojí další cestou.

  • Ultrafiltráty jsou extrakty buněk z fetálního vývoje zvířete.
  • Ultrafiltrace je proces oddělování molekul s nižší molekulovou hmotností od molekul s vyšší molekulovou hmotností. Z buňky se vyfiltrují  stavební prvky – peptidy, které mají schopnost se dále podílet na obnově buňky.
  • Ultrafiltráty jsou doplňky výživy, které za pomocí bioaktivních peptidů podporují obnovu funkce  jednotlivých orgánů a tkání. 

V posledních letech se postup vývoje ultrafiltrátů stále zrychluje a zlepšuje. Zatím jedním z nejnovějších a nejlepších druhů ultrafiltrátů jsou ultrafiltráty Biopulse®.
Principem fungování ultrafiltrátů je zásobení buněk bioaktivními peptidy. Proces vypadá následovně:

  • Ústní aplikace
  • absorpce prostřednictvím sliznice
  • transport na místo v organizmu, které vyžaduje regeneraci
  • integrace v tkáni
  • regenerace, revitalizace.

Jednoduše shrnuto – ultrafiltráty BIOPULSE® mají schopnost obnovit poškozenou buňku tak, že ta se již nemnoží jako nemocná, ale jako zdravá. A v tom jsou v oblasti ultrafiltrátů a peptidů zatím ultrafiltráty BIOPULSE® jedinečné.

Preparáty Biopulse® zahrnují základní řadu 9 přípravků, přičemž se vyrábí i preparáty se speciálním zaměřením na zcela konkrétní neběžné případy.

Příprava ultrafiltrátů Biopulse® je patentově chráněna a certifikována v jednotlivých zemích.

Vynálezce a výrobce v jedné osobě, má v České republice výhradní zastoupení pod firmou VALEFORM s.r.o.

Jsme konzultačně-poradenské centrum pro podporu a udržení zdraví, tvořené týmem poradců, kteří jsou pečlivě vybraní na základě svých znalostí, zkušeností a morálního kreditu.

Aktualizováno: 15.6.2015

Diskuze k tématu

Jana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, kolik tedy pro obnovu kůže tyto ultrafiltraty stojí? A jak dlouho se užívaji?
Doktor ve Vašem okolí