10 kilo přibraných po operaci během 3 dnů

10 kilo přibraných po operaci během 3 dnů

michaela.c  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, je mi 22 let, před cca 60 hodinami jsem podstoupila odstranění hematomu - se zánětem, z pravého stehna, v narkóze. Po operaci jsem dostala 2 kapačky 500ml 10% glukózy s inzulinem. Po těchto 60 hodinách mám nahoře 10 kilo, lékaři mne propustili do domacího ošetření, váhu nechtěli komentovat. Chtěla bych se zeptat, jestli se jedná i po tolika hodinách stále o pooperační stav, nebo se v mém těle odehrává něco špatného. Krev byla prý v normě, až na zvětšená játra. Pro soustavné záněty je nyní muj diabetes poměrně dekompenzovaný - 98 GH. Děkuju za odpověď. M.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, 10 kg za 3 dny je opravdu hodně, spíše to vypadá, že zadržujete vodu. Ledviny máte v pořádku? Se srdcem se neléčíte? Dýchá se dobře? Nevím o vašem zdravotním stavu a nemocech vše, tak se nemohu blíže vyjádřit...
Kdyby se vám přitížilo, navštivte urychleně svého PL nebo pohotovost v nemocnici. Cukrovku je třeba zkompenzovat, nebo vám hrozí vážné komplikace.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

halenb 18.12.2014
Spokojený/á

K paní doktorce jsem přešel od jiného diabetologa. Již po 3 měsících jsem pozoroval změny (kladné změny) vyvolané jinými medikamenty. Přístup ke mě, coby pacientovi, je lidský a nebojím se ptát na mé problémy a najdeme s... Více 

Doktor ve Vašem okolí