Glikemický šok

Glikemický šok

kulička  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
dobrý den mám strejdu ted omdlel protože mu klesla cukrovka stařecká na 3,5 , třes ,atd a pak omdlení v nemocnici mu řekly že se tyto stavy budou opakovat co to znamená že se toto může stát častěji
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1564 odpovědí
  • 74 Likes
Dobrý den, hypoglykemie nebo-li nízká hladina cukru v krvi, spojená s poruchou vědomí, vzniká např. při neadekvátní léčbě cukrovky-.příliš silné tabletky na cukrovku nebo u vysokých dávek inzulinu, nebo když se užijí léky na cukrovku nebo inzulin a pacient je pak nalačno. Dále při velké fyzické námaze. Nevím, co bylo příčinou hypoglykemie u Vašeho dědečka, proto se k tomu nemohu blíže vyjádřit. Samozřejmě by se měla udělat opatření, aby se tyto stavy neobjevovaly.
S pozdravem
Související recenze a zkušenosti
Lékař na léčbu diabetu
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu
  Spokojený/á
Skvělý, empatický lékař, vřele doporučuji, jen málo doktorů je takto ochotných včetně sestřičky. Děkuji. Dáša P. Více 
Perfektní léčba diabetu II. stupně
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu
  Spokojený/á
Léčím se u paní dr. Raidové s diabetes ll, jsem velice spokojen s léčbou, mimo jiné mi zachránila život, když mě odeslala na odběry krve, kde mi zjistili plicní embolii. Děkuji moc. Více 
Doktor ve Vašem okolí