Kamarátka - nevedno čo jej je PROSÍM O POMOC!!!

Kamarátka - nevedno čo jej je PROSÍM O POMOC!!!

DoryckSVK  |  návštěvník  |  Kosice
Dobrý deň želám. Bol by mi tu niekto ochotný pomôcť ? Prejdem radšej k problému: U kamarátky sú tieto symptómy - závrate, bolesti brucha, bolesti hlavy, odpadávanie, oslabený imunitný systém, celkovo slabá v pohybe, večer dostáva kŕče, keď niečo zje, nafukovanie brucha pritom ako niečo zje, začalo jej to týždeň dozadu a keď bola pri svojej lekárke tak sa na ňu lekárka ani nepozrela (doslova), len si vypočula od nej symptómy a bolesti, ktoré máva, lekárka zakívala hlavou a dala jej kvapky, ktoré sú proti kašľu. Na tú lekárku mienim dať potom sťažnosť, pretože som na ňu skričal aby sa na ňu aspoň pozrela a skontrolovala ju. Vyhodila nás za to z kliniky. No radšej pokračujem o tej kamoške. Normálne je veľmi štíhla a má 53kg , ak niečo zje tak sa jej brucho nafúkne ako balón a strašne ju to bolí + má krče. Krámy mala pred 2 týždňami. Ak sa niekto s týmto už stretol alebo spoznáva niekto tieto symptómy ozvite sa mi prosím na mail votrelec098@gmail.com . Je to naozaj súrne a hrozne sa o ňu bojím, pretože takto trpí už celý týždeň a pól. Prípadne otázky čo jedla napríklad vám zodpoviem hneď tu. Na večeru si dáva len ľahké jedlá a väčšinou ani to nedoje pretože začnú okamžite bolesti a nafukovanie. Asi 2 dni dozadu teda presnejšie 30.5.2016 odpadla na záchodoch, jej učiteľka ju nechcela pustiť domov, lebo si myslela, že simuluje a potom keď odpadla povedala že nič jej nevravela ona, je ako jedno veľké nešťastie za druhým, plakala od bolesti na toalete a vracala. I to si dala len malú tyčinku na raňajky, aby to tak nebolelo. Pred mesiacom bola aj na párty, nič si z nej nepamätá tak neviem či by nemohla byť nehotná, nuž to by som nechal na rade a toho čo mi napíšete, pretože potrebujem rady ako to vyriešiť. Každá rada je pre mňa a pre ňu veľmi cenná takže by som uvítal každú pomoc a aj vážil si ju zo srdca. O žiadnych alergiách neviem. V poslednej dobe sa stravuje zdravo, zelenina alebo ovocné milkshaky sú jej obľúbené a doteraz s ničím problém nemala. Pretože takto sa stravovala už 2 mesiace predtým než začali kŕče. Lieky neberie žiadne pokiaľ viem. Jedine keď je chorá a i to neverí veľmi liekom. Ďakujem naozaj ďakujem za každú pomoc.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, doporučila bych podrobné celkové vyšetření, nabrat krev na kompletní laboratorní vyšetření včetně hormonů štítné žlázy, dále sono břicha a event. vyšetření gastroenterologem a neurologem. Více Vám bohužel takto na dálku neporadím.
S pozdravem
Doktor ve Vašem okolí