Vynětí žlučníku škodí

Vynětí žlučníku škodí

Denny  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Mám pocit, že většina z Vás zapoměla na Hypokratovu přísahu - pomáhat a ne - škodit.
Vynětí žlučníků je většinou zbytečné, nic neřešící a pro organizmus škodlivé.
Poskuste se pacienta léčit a ne mu ubližovat!
je to příspěvek doplněný fotkama. Na první straně tohoto vlákna je návod. Těchto návodů je celá řada a skutečně fungují.
Hezký den
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 1648 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, existují různé přístupy k léčbě žlučových kamenů. Školní a alternativní medicína by se měly v léčbě onemocnění vhodně doplňovat, vzájemné nadávání a shazování nevede k ničemu. Osobně jsem zastáncem přístupu, kdy nejprve je třeba volit konzervativní léčbu, pokusit se vhodnou úpravou zejména stravovacích návyků stav zlepšit, lze samozřejmě vyzkoušet i různé byliny a jiné přírodní prostředky, pokud léčbu řídí člověk, který problematice rozumí. Ne každý je však ochoten nové stravovací návyky a režim dodržovat.
kd7  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali Vám očistná kůra navržená přispěvatelem Dennym připadá jako vhodný prostředek léčby žlučových kamenů. Manžel měl následkem pohybu kamenů akutní pankreatitidu (opakovaně), na operaci jít odmítá, ale alternativní léčbu by absolvoval.
Děkuji
Dolotina
Doktor ve Vašem okolí