Pocit tlaku v krku, reflux a klimatizované prostředí

Pocit tlaku v krku, reflux a klimatizované prostředí

Navstevnice  |  návštěvník
Dobry den
Chtela bych znat prosim Vas nazor. Mam problemy s pocitem tlaku krku. Nekdy na prave strane uhryzku nekdy na leve nebo uprostred vys, niz. Nak nejak pokazde jinak. Pred 5 roky jsem byla na vysetreni a zjistili, ze ni nedovira nejaka klapka mezi zaludkem a jicnem. Pred mesicem me trapila zaha a vraceni obsahu zaludku do krku. Pred 14 dni jsem se odhodlala jit k lekarce podepsala mi Emaneru a jeste ji uzivam. Zaha me uz nepali, ale ten krk tlaci. Pracuji v celorocne klimatizovane mistnosti. A jiz asi 2 mesice mam zatuhle svaly na krku a hrudniku. Tak se chci zeptat zda by ten tlak krku mohl byt od problemu se zady nebo nedoleceny jicen a nebo presusena sliznice z klimatizace. Jaky prosim na to mate nazor. Snad to nebude nic vazneho.
Dekuji za odpoved
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, domnívám se, že vliv má asi ta klimatizace. Kdyby se to zhoršovalo, navštivte ORL. Emaneru užívejte i nadále.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

digi 20.7.2012
Spokojený/á

v r.1999 jsem mela pocit že mam neco v krku chdila jsem od obvodniho ke krčnimu asi rok až mi řekli že simuluju tak jsem to vzdala.Pak jsem šla ležet na gindu a pani doktorka se divila že stále kašlu a že nemužu pod nark... Více 

Doktor ve Vašem okolí