Reflux a časté říhání

Reflux a časté říhání

Luciana81  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,pral bych se zeptat ,ale neumim to poradne vysvetlit.Proste za den se krnu tak 50krat ,tak to by mi moc nedelalo starost,ale ta hlavni vec na co se chci zeptat je ,ze mam takovej divnej pocit na hrudi a je to pocit jakoby ste zjistily hodne spatnou zpravu a udela se vam takovej ten hnusnej pocit na prsou ,ale hned v zapeti se ukrknu a strasne se mi potom udela dobrea takhle to jde porad do kola.Nemuzou my jit nejaky plyny ze zaludku treba?Dekuji moc David
piidda  |  návštěvník  |  Bayern
  • 4 odpovědí
Ahojky, ja nevim co to je, ale zase neco podobneho jsem mela.
Bydlim v nemecku, tak kdybych neco vysvetlila divne, tak se nesmej:)
Pokud mas zanet ve dvanacterniku,jine strevo:), zpusobuje to plyby ktere jdou spodem, ale takye prave prez zaludek.Tam zpusobi to, ze kyselina jde robnou do krku, tam podrazdi sliznici a z toho vznika pocit neceho v krku.Kdyz neco snis, tak to samozrejmne jde do zaludku, kde se to promicha s kyselinou a pak plyny to tlaci do krku, coz zpusobuje i pocit zvraceni.Je to nechutne.
Ja osobne jem to prodelala s tim, ze jsem mela zanet zaludecni steny.Krkani a kdyz jsem si zmackla na zaludek, byl tvrdy.
Necekej a vyhledej lekare.
Tat beru prasky 2x denne.
Nech se prosim vysetrit, cim vice otalis, tim dele a hur se to leci.
Luciana81  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Jo,diky,ja zase bydlim v angliia urovna jsem prisel od doktora ,tak mi daly na zkousku LANSOPRAZOLE na 2 tydny a ,kdyz to bude porad stejny tak na krev a pak na kameru.Jinak diky moc

Reakce na Luciana81

piidda  |  návštěvník  |  Bayern
  • 4 odpovědí
No to je super, nekdy to byva od nervu, ja beru pantoprazol:)))no uz 6 tydnu:))Drzim palecky, me taky ceka kamera:) V krvi nic nenasli..Ozvy se jak jsi dopadl.piidda@gmx.de
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
dobry den,jsem po operaci žaludku měla jsem reflux a hernii...poslední dobou mám strasny tlak do krku a nemůzu si odríhnout .mám plno leků ,ale nic nepomáhá jsem obědnana na vyšetreni zalůdku,,jak si mám pomoci ,když mě nikdo nepomůže kazdy na mě kouka jako bych si vymyšlla už nemám ani silu děkuji alena
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím. Už delší dobu mám tlak v krku, než si říhnu a zase se to často opakuje. Beru prášky na reflux, ale na vyšetření nic nezjistili. Je to náročné hodně, i na psychiku. Chci ze zeptat, jak jste dopadla? Vím o čem mluvíte a je to hrozné. děkuji

Související recenze a zkušenosti

digi 20.7.2012
Spokojený/á

v r.1999 jsem mela pocit že mam neco v krku chdila jsem od obvodniho ke krčnimu asi rok až mi řekli že simuluju tak jsem to vzdala.Pak jsem šla ležet na gindu a pani doktorka se divila že stále kašlu a že nemužu pod nark... Více 

Doktor ve Vašem okolí