Reflux a hořkost v ústech a na jazyku

Reflux a hořkost v ústech a na jazyku

lenka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
dobry den,mam reflux jicnu jiz treti rok beru na to kinito a helides.ale posledni mesic mam porad horkost v ustech i na jazyku.precetla jsem si na internetu ze to muze byt zivotu nebezpecne .volala jsem pani doktorce u ktere se lecim ale ona me jen obednana za tri mesice a rekla,ze se nemusim bat.ale horkost je velmi neprijemna.pracuji jako kucharka a tim padem je to o to neprijemnejsi kdyz ochutnavam jidlo.poradte mi co mam delat ?nebo nejakou kuru na odkyseleni zaludku.dekuji zdrazilova
Jola  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Samozrejme, to mam podobne a nikdo z lekaru neodpovi, nezajima je to viditelne,, k cemu tedy ta poradna je se pptam vas,, lekari? K cemu jste?
Lucie  |  Moderátor
  • 636 odpovědí
Jolo, lékaři tu odpovídají na mnoho dotazů a bohužel nemohou stihnout všechny. Bohužel tento problém může mít mnoho vysvětlení a po internetu se relevantní odpověď stejně bez vyšetření nedozvíte. Určitě by Vám nepomohla odpověď typu, může to být naprosto banální a nebo vážné - navštivte lékaře, který vás vyšetří :-(.

Byla jste s tím problémem někde? Co na to říkal Váš lékař - napište nám svojí zkušenost. Pomáhá Vám na to něco?

Související recenze a zkušenosti

digi 20.7.2012
Spokojený/á

v r.1999 jsem mela pocit že mam neco v krku chdila jsem od obvodniho ke krčnimu asi rok až mi řekli že simuluju tak jsem to vzdala.Pak jsem šla ležet na gindu a pani doktorka se divila že stále kašlu a že nemužu pod nark... Více 

Doktor ve Vašem okolí