Bolest v oblasti solar plexus

Bolest v oblasti solar plexus

s.b.  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
už 3 měsíce mě pobolívá v oblasti solar plexus.
Byla jsem s tím u obvodní, která mi předepsala helicid 10. Zároveň mě poslala na ultrazvuk, kde mi řekli, že je vše v pořádku. Také odebrala krev a vzorec stolice na helicobacter, ale nic se neukázalo. Dal už to nějak neřešila, jen kdyby to porad bolelo, tak by mě prý poslala na gastro.... Že by se mi tam chtělo se říct nedá... Navíc bych musela jet nalačno 70km daleko, protože v našem městě dětske gastro není. Břicho sem tam pobolívá porad. Nevím, jestli s tím má něco společného, že se mi i někdy točí pořádně hlava. Začala mi dokonce vadit i jízda autem, která mi až doteď nic nedělala. Předem děkuji za každou radu.
Zdena  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Může to být cokoliv, třeba paraziti např. roupy, pokud lékařka nebrala stěr, tak si vyžádejte. Taky se nechejte vyšetřit gynekologicky. Anebo psychika, ta dělá neplechu, záleží na okolnostech. Zkuste dýchání do břicha ráno na posteli 7X.
  • 2 odpovědí
Moc děkuji za odpověď.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 78 Likes
Dobrý den, doporučuji raději to gastroskopické vyšetření absolvovat, když uvádíte, že bolest břicha nepřestává, aspoň pro jistotu.
S pozdravem
  • 2 odpovědí
Moc děkuji za odpovědi. Ještě to gastroskopické vyšetření zvážím...

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 21.11.2017
Spokojený/á

Pan doktor je velice slušný, vše v klidu vysvětlí, je milý a příjemný a zákrok provede rychle. Příjemné to sice není, ale dá se to zvládnout a díky takovýmto lékařům s lidským přístupem budu bez obav absolvovat dle potře... Více 

Doktor ve Vašem okolí