Nádory žlučníku a žlučových cest

Nejčastějším nádorem žlučových cest je karcinom žlučníku – agresivní nádor s nepříznivou prognózou, který je často pozdě diagnostikován, rychle se šíří a metastazuje (vytváří druhotná ložiska na vzdálených místech). Ve žlučových cestách vzniká maligní cholangiokarcinom, vzácnější je karcinom Vaterovy papily.

Aktualizováno: 31.10.2008

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 8.3.2019
Spokojený/á

Pravidelná kontrola po operaci zhoubného nádoru na žlučovodu na kterou mě pí. doktorka poslala před třiceti lety na kliniku do Londýnské a taky díky ní jsem stále živ a v osmdesáti v pohodě.Díky.

Spokojený/á

Vysoce lidský a hlavně profesionální přístup,kdy mi paní doc.MUDr.Lipská,PhD velmi náročnou operací zachránila život. Více jak tři roky po tomto zákroku nebyly při kontrole zjištěny známky recidivy a cítím se zdráv.

Nádory žlučníku a žlučových cest

Doktor ve Vašem okolí