Nitroděložní tělísko před těhotenstvím

Nitroděložní tělísko před těhotenstvím

Ver  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, je mi 20 let, jsem bezdětná a ráda bych zkusila hormonální nitroděložní tělísko. V současné době beru cca 1 rok hormonální antikoncepci Leverette, paní doktorka mi řekla, že není běžné zavádět tělísko před porodem, proto mi předepsala prášky. Mám ale pocit, že mi pilulky hormonální antikoncepce působí problémy (neustále ledové končetiny, špatná nálada, nespavost, nechuť na sex), proto bych chtěla vyzkoušet hormonální nitroděložní tělísko. Jaký na to máte názor? Děkuji V.
GYNEM - IVF - Gynekologie  |  Premium member  |  Praha
  • 34 odpovědí
  • 5 Likes
Dobry den, ano souhlasim s pani doktorkou, ze neni bezne praxe v CR zavadet telisko nez zena porodi aspon jedno dite. Na zacatku mozna byjste mohla zkusit zmenit prasky s jinym obsahem hormonu, treba to pak budete snaset lib. Hezky den
MUDr. Evžen Bělka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Jílové
  • 47 odpovědí
  • 1 Like
Hormonální tělíska lze zavádět I nerodivším ženám a běžně se to provádí!
Stellart s.r.o. KLINIKA TEPLICE  |  Premium member  |  Teplice
  • 103 odpovědí
  • 13 Likes
Dobrý den ,
Já také souhlasím s paní doktorkou, nedoporučuji tělísko před prvním porodem.Pokud vám hormonální antikoncepce nevyhovuje navštivte svého gynekologa a domluvte se na jiné antikoncepci.
přeji pěkný den.

Související recenze a zkušenosti

Andy 111 9.5.2017
Spokojený/á

Doporučuji všem.Skvělý přístup,ani si žena nepřipadá,jako u ne zrovna příjemné prohlídky.Zkrátka doktor,jak má být,milý,hlavně je to člověk na svém místě.Moc děkuji,kdyby takový byli všichni.Sedláčkov... Více 

1 Like
Doktor ve Vašem okolí