Ostrá bolest v podbřišku

Ostrá bolest v podbřišku

Sluninycko  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Dobry den, dnes rano poprobuzeni jsem citila silnou (ostrou) boelst v pravem podbrisku. Obcas citim tlak po vetsi namaze, ale trva to jen chvilku. Tato bolest trvala cca 10 - 15 minut. Predem vylucuji, ze by slo o zanet slepeho streva - oparaci apendixu jsem prodelala jiz v roce 2005. DEkuji za brzkou odpověď.
MUDr. Boris Hynek  |  Basic member  |  Hematologie a transfuzní lékařství  |  Rychnov nad Kněžnou
  • 48 odpovědí
Dobrý den, ve svém dotazu neudáváte svůj věk.
Náhle vzniklá bolest, která vzápětí ustoupí může souviset také s menstruačním cyklem. Bylo by potřeba znát který den cyklu se potíže objevují, zdali užíváte nějaké hormonální léky.(antikoncepci)
Občasné tlaky , které cítíte po námaze mohou být po operaci slepého střeva. V místě operace mohli vzniknout srůsty pobřišnice, které mohou za určitých okolností vyvolávat potíže jaké popisujete. V případě, že by se potíže opakovali, vyhledejte svého gynekologa, který rozhodne o dalším postupu. Hezký den. Boris Hynek
  • 3 odpovědí
Dekuji za odpoved. Jen dodavam, ze jsem ve ctvrtem tydnumenstruacniho cyklu a neberu zadnou antikoncepci. Tehotenstvi vylucuji na 90%. Bohuzel se obtize znovu zopakovaly, ale v mirnejsi forme.

Reakce na Sluninycko

• 3 odpovědí
a jeste dodávám vek - 28 let, po dvou porodech.
lucajda  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,asi před 3-mi hodinami jsem dostala strašně silné bolesti v podbříšku a břicho se mi hrozně nafouklo.Vzala jsem si Brufen 400 a bolest se jen trošku zmírnila,ale pořád to dost bolí.Včera ráno jsem dostala menstruaci,ale nikdy před tím jsem u toho tak velké bolesti neměla,mám vyhledat lékařskou pomoc,nebo to může způsobovat menstruace,moc děkuji Lucka
  • 3 odpovědí
.... nevim jestli Vam tady nekdo odpovi..... Zkuste polozit novy dotaz.
Evik  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobry den.Obcas mam ostrou bolest v podbrisku a pri pohlavnim styku me take boliva podbrisek nekdy pak i druhy den.jsem po dvouch porodech a je mi 26let.Po porodu jsem uz tri roky a antikoncepci beru depo proveru.Pred mesicem jsem byla na kontrole u pani doktorky na gynekologii a vse bylo v poradku i citologie...Predem velmi dekuji za odpoved.S pozdravem Eva
Klinika GHC Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 1722 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

doporučuji Vám konzultaci s některou z našich zkušených gynekoložek MUDr. Uhrové nebo MUDr. Mikuláškové, aby Vás mohly vyšetřit a zjistit příčinu Vašich bolestí. Vstupní konzultace s vyšetřením činí 3500,- Kč, provádí-li se sono malé pánve, je jeho cena 1000,- Kč. Pro objednání konkrétního termínu jsme Vám rádi k dispozici na linkách XXXXXXXXXXX, 8.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Praha,

Markéta Koňaříková
Senior Client Care Manager
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX
Kája  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, měla jsem nechránění sex, ale vím, že se do mě můj kluk neudělal, chvilkama mi to bolí, je to ani ne dva dny po sexu. Mám i strach o to, jestli nejsem těhotná, tak mě bolí žaludek. děkuju za odpověd
Alena  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den už třetí den mě pichá v podbříšku a vede to až do levého boku pod žebra a není to poprvé mívám takové bolesti často..
luksulka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
je mi 46 let kolem 3 hod ráno jsem dostala ostré bolesti v podbřišku (podobaly se menstruačním). Po užití apo-ipobrufenu bolest ustala,ale cca za 2 hod mě vzbudila opět, užila jsem prášek, ale po 2 hodinách se znovu dostavila. Nyní bříško pobolívá stále s krátkými přestávkami klidu. Jsem 16 den cyklu a tyto obtíže se dostavujiv každém cyklu. Jsem po vyšetření děložního čípku, vše v pořádku akorát se objevilovyšší množství Candida, ale bez výtoků a dalších projevů. Můše to mít soubvislost? Děkuji za odpověď
Loading...