Endiometrioza a nesnesitelné menstruační bolesti

Endiometrioza a nesnesitelné menstruační bolesti

Niki  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chci se řeptát je mi 26let a zaclo to před 15let když jsem měla vždy dny tak mi bylo zle a bolelo mě podbříhem tak mi pan doktor napsal Loges to mi nedelalo dobře na jatra tak jsem jí pak neměla a pak jsem přešla jinemu doktorovy a pořad mi bylo zle a nemohla jsem ani pořadně chodít když jsem to měla
Tak pan doktor můj měl dovolenou a měla jsem to dlouhy a sílní tak jsem šla doktorvy Liškovy a ten mi našel cesty na vaječníku a dal mi tabletky a po jsem měla jíd na kontrolu za doktorem Mikový a měla jsem to tam znova a křeče a bolestí podbříchem a sílný své dní jsem měla pořad
Tak mě pan doktor pošlal na laparoskopii v roce 2013
A jistily mi Endometrizu a mam pořad křeče a bolestí pod bříchem ani v práci jsem zůstat nemohla protože mi bylo zle a bolí křečovýte i když jsem byla na malej a to jsem chodila na kontolu do Nemocnice ml Mikovvy kdetej mi dělal i laparoskopii
A měnily mi po ty laparoskopii antikocepci 3 a brala jsem Vissanu a pak jsem zkušála brát ten lék na Endometriozu a to jsem ukončíly protože mi nemohla nabrát vůbec krev a po každem měšíci :(
A pak jsem měla zas své dní a mam tabletky a ty jsou Zaldiar to mam na tu bolest a mě to vůbecnepomáha a bolí to pořad a těd mam Vissanu znovu a pan doktor řek že mě pošle do Prahy a chci že řeptát a platí se za to ?
Děkují Mirka
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 1078 odpovědí
  • 48 Likes
Jak dlouho jste brala vissane tbl.?Jaký je laparoskopický nález.Můžete mi přeposlat opis operačnhího protokolu?
S pozdravem Debnár

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí