Lze obnovit průchodnost vejcovodu po sterilizaci?

Lze obnovit průchodnost vejcovodu po sterilizaci?

laska  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 16 odpovědí
Chci se zeptat mam sterilizaci jestli jdou spruchodnit vejcovody a otehotnet,diky za info
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 675 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, tento typ operace je proveditelný, ale vzhledem k nízké úspěšnosti této metody a vysoké úspěšnosti IVF je spíše doporučováno umělé oplození.
prim MUDr Pavel Texl
Mája  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den mám přerušené vejcovody a chtěla bych obnovit jejich funkčnost.Pokud se tento zákrok hradí kolik by mě stál.přerušení bylo dobrovolné a nejde o podvázání.děkuji za odpověď M
Iubire31  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Ahoj mám také podvázané vaječníky,ale našla jsem primáře,který to dělá,je to primář Eim v nemocnici ve Vyškově,také se chystám na tuto operaci,zákrok by měl stát kolem 50 000 korun.

Reakce na Iubire31

• 675 odpovědí
  • 3 Likes
dobrý den,
zprůchodnění vejcovodů je možné a jistě ho provádí i více lékařů a nemocnic a za mnohem nižší cenu. V sanatoriu Helios je možné tuto operaci provést do 20 000 Kč.
prim MUDr Pavel Texl

Reakce na Sanatorium Helios

• 3 odpovědí
Děkuji za informaci, a kde prosím vás to sanatorium Helios je? A odkud máte tuto informaci? Děkuji

Reakce na Sanatorium Helios

martinka 123  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den prosím info tel na lékaře děkuji moc z pozdravem martina
JITULE  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 7 odpovědí
dobrý den,dá se pokusit o zprůchodnění vejcovodů po sterilizaci popř.jiný chirurgický zákrok díky
  • 675 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
zprůchodnění je možné, ale výsledek operace je nejistý a pravděpodobnost spont. grav. je asi 20%.
Doporučuji spíš zvážit umělé oplození, kde se úspěšnost může pohybovat od 50-70%.
prim MUDr Pavel Texl
martina 37  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den chtěla bych se zeptat je my 37let mám 3děti jeden potrat jest mám nárok zdarma podvázání vaječníku děkuji
  • 3 odpovědí
Ano zprůchodnit vejcovody po sterilizaci je možné,je tam sice menší pravděpodobnost otěhotnění,ale myslím,že když člověk opravdu to miminko chce tak se pokusí o vše. Našla jsem primáře Eima z Vyškova,byla jsem u něj na konzultaci,vše mi vysvětlil a řekl i cenu je to kolem 50 000 korun. Za 2 měsíce se chystám na operaci. Tak přeji ženám,které do toho chtějí jít hodně štěstí.
  • 7 odpovědí
dobrý den,chtěla bych taky,ale......

Reakce na JITULE

laska  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 16 odpovědí
proc vahate?kolik mate deti?taky o tom premyslim a prave taky vaham,stepa

Reakce na laska

• 7 odpovědí
mám dvě holky a různé splátky,a manžel má výplatu a sotva výjdem,dvě auta mno je to dneska hrozné mít dítě-to je přepych...ale chtěla bych..uvidíme

Reakce na JITULE

• 7 odpovědí
to ale je,že mám už dvě děti-holky-14,11let,chtěla bych mimčo,jelikož mám nového manžela,ale žít z jedné výplaty to nejde...uvidíme...
Doktor ve Vašem okolí