Nestažená děloha a krvácení po porodu

Nestažená děloha a krvácení po porodu

arted  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
prosím, naléhavé! dobrý den, jsem 4. týden po porodu. doposud jsem prodělala 3revize děl. dutiny z důvodu nestažení dělohy, její naplnění krví a pak následnou vysokou a náhlou krvácivostí. Hrozí, že vykrvácim, jako jediné řešení vidí můj lékař, nemocnice v hysterektomii.(mám jedno dítě). Jako poslední možnost jsme zkusili v antikoncepci pro kojící. Nicméne sháním takto info jak postupovat dál. Ráda bych měla i druhé dítě. děkuji za odpověd.
arted  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, děkuji za vaši okamžitou reakci. Zkusila jsem ještě další kontrolu u Mudr. Skalky v Plzni. Děloha se zmenšila. Děloha napřímená 86x43,5mm,centrálně v délce 28mm. dilatace dutiny hypoechogenním obsahem do výše 2mm, lehce nepravid. okrajů, endometrium nízké, za dělohou kolekce volné tekutiny 38x14mm.Hysterektomie není aktuální. (při 3 revizích doplněno celkem 8 transfuzí, plasma). Mudr. Skalka doporučil však tělísko, aby vnitřek dělohy nesrostl (kvůli endometrii?) a splnila tak v budoucnu fci těhotenství.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

pan primář je velice příjemný lékař. Věnuje pacientkám čas a je velice ochotný a komunikativní. Za vše moc děkuji jemu i jeho personálu. Helena.

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí