Myom a umělé otěhotnění

Myom a umělé otěhotnění

skvrnka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, prosím o radu ohledně myomu. Mám ho cca 2 a 1/2 roku a nezvětšoval se,ale bohužel jsem bezdětná a už jsem celkem 7x absolvovala ivf - 3x ivf a 4x ket, 2x to skončilo zamlklým těhotenstvím cca v 5.týdnu. Na posledním ketu jsem byla v říjnu a v té době mi nejspíš následkem léků začal růst myom a mám už dva, 27mm a 15mm. Můj lékař si myslí,že jediná šance na úspěšné otěhotnění bude pokud se myomy odstraní,tak mě poslal k jinému "odborníkovi", který mi ale řekl,že by to neoperoval,když jsou tak malé a navíc by to prý nemuselo jít laparoskopicky,ale muselo by se řezat klasickým způsobem,a pak čekat půl roku na zahojení dělohy. Brzo mi bude 39 let a celkem 7let už se snažím otěhotnět pomocí lékařů,ale marně.... Zajímal by mě názor dalšího lékaře na moji situaci. Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Nevím

Podstoupila jsem v Gyncentrum operaci a byla jsem tam tři dny. Všichni jsou tam milý,ochotně všechno vysvětlí. Po špatných zkušenostech jsem zde byla maximálně spokojená,takto to má být. Moc dekuji Mudr. Pohlovi,že mi zů... Více 

Doktor ve Vašem okolí